Netflix Fatma - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Atiye ile kıyasladiğin için bi an şaşirdim. Atiye benim için de Hakan Muhafızdan bile zayıf dizi. Yorumunu görunce en azından içim rahatladı:A
------

O heycanla yazamam ki :X Ekşide yorum okuyorum. Ekşi bile beğenmiş:A Hatta Müge Anlı'dan örnekler var:A Onaylayacağim yorumlardan biri:X
Neyse en azından buradan beğenen birine rastlamak güzel. :Z Yayınlandığı dönem de genel olarak beğenildi aslında ama yine de Kulüp ve Bir Başkadır kadar coşkuyla karşılanması gereken bir işti. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Tam bir sene önce bugün başlamış. :Z 2. sezonu merakla bekliyoruz. :Z

FRV6gLBWUAEe5Rt

• Harika
Reactions: Gizmen

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
1.bolumu simdi bitirdim, guzeldi sevdim yavas yavas kavramaya calisiyorum. Ben pek Netflix izlemeyi tercih etmiyorum ama kendisini izletti. Fatma'yi boyle hayal etmiyordum, Burcu Biricik'te diger oyuncularda gayet guzel oynamis. İlk bolumden 2 tane adam öldürdü ileride daha da heyecanli olacağını düşünüyorum. Bu arada gerilim müzikleri de guzeldi...

2.bolumu de bitirdim, yine guzel bir bolumdu bolum sonu cok surpriz olmadi cunku belliydi o ahlaksiz İsmail'in Fatma'yi zorlayacagi onda gozu olduğunun sinyalleri verildi zaten. Basina gelen şeyi hakettiğini düşünüyorum. Fatma bu gidişle seri katile baglayip mahallede adam birakmayacak.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica