Fake Marka ve Logo Yarışması

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlginç bir yarışmayla karşınızdayız. :)

Biliyorsunuz Futbu adlı online futbol menajerlik oyununun geliştiriciliğini üstleniyorum. Oyunda yenilenen tasarımla birlikte sponsor özelliğini de yenilemeyi planlıyorum. Bunun için de oyunda sponsor olarak kullanacağım marka ve logolara ihtiyacım var. Aslında kendim de basit bir şekilde yapabilirdim fakat bunu yarışmaya dönüştürmenin eğlenceli olabileceğini düşündüm. :)

Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken kafanızdan marka uydurmak ve ona dair basit logolar yapmak. Uyduracağınız şey esprili bir şeyler olabilir, fakat gerçek markalarla ve logolarla bağdaşmamasına dikakt etmelisiniz. :)

Toplamda 8 tane logo seçileceğinden istediğiniz kadar logoyla katılabilirsiniz.

Yarışma oylamalar şeklinde olacak ve birinciye bir ay geçerli olacak "Logo Tasarım Şampiyonu" özel rütbesi verilecektir.

Logo yapmak için Photoshop gibi gelişmiş resim yapma programlarının yanı sıra AAA Logo vb basit bir şekilde logolar hazırlamayı sağlayan programları da kullanabilirsiniz. İsteyene bu programlara ulaşmada destek sağlanır. :)

Katılımlarınızı bekliyoruz. :):)

RüzgarGülü

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,355
Puanı
561
Iddialı bir fikrim olursa katılırım ama şu zamanda pek mümkün gözükmüyor. Umarım süre uzundur.

Güzel bir yarışma olur. Katılım umarım fazla olur :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,782
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Iddialı bir fikrim olursa katılırım ama şu zamanda pek mümkün gözükmüyor. Umarım süre uzundur.

Güzel bir yarışma olur. Katılım umarım fazla olur :)
Fazla uzun olmaz süre henüz tam karar vermedim ama 1 hafta civarı olur çünkü logolar çabuk lazım. :):)

Çok iddialı bir fikir olmasına gerek yok maksat katılım olsun diyip de katılabilirsin. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tam benlik de ben fragman bile hazırlarım markamı lanse etmek için. :A