Eyvah Düşüyorum'da Küfür!

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Star Tv ekranlarında izleyicisiyle uzun bir aradan sonra buluşan ve sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil'in yaptığı yarışma programı ''Eyvah Düşüyorum''da küfür şoku yaşandı.

Sunucu Mehmet Ali Erbil yarışmacı kadınla sohbet esnasında küfür kullanınca stüdyoda hem şok hem kahkahalar aynı anda yaşandı.

Mehmet Ali Erbil böylece eski günlerini aratmayacağını göstermiş oldu. İşte o anlar..

thumbnail_1403547015.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Malinin her zamanki dikkat çekme ve itici hareketleri.
Eser Yenenler sunsaydı yine vazgeçilmez programım olacaktı sırf Mali için izlemiyorum itici ve sevimsiz hareketleri var. :ppp::ppp::ppp:

darksaal

Emekli
Reaksiyon puanı
3,579
Puanı
910
Mali formundaymış yine. :D

Program iftar saati yerine pt-2 civarında olsa daha iyi olurdu benim için. :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Halk artık sempatik bulmuyor böyle şeyleri Mali geçti senin devrin. :A

Devir İlker Show devri. :A

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
ne varmış bunda bence çok komik, hem bu ilk değil daha en az on kez olmuştur böyle şeyler :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,692
Puanı
1,061
Böyle pislik bi adam yok zaten kızla muhabbete bak küfürden daha ağır bi muhabbet dönüyor "ağızla para kazanıyorum" derken.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O benzetme çok iticiydi gerçekten.:X
Böyle pislik bi adam yok zaten kızla muhabbete bak küfürden daha ağır bi muhabbet dönüyor "ağızla para kazanıyorum" derken.
baseleti tebrik ediyorum öncelikle bu videodakı olay mehmet alinin ettiği küfür değil bence o ettiği harekettir hatta bu görüntülerden mehmet aliyi mahkemeye bile verebilir kadın videonun şu kısmına dikaktle bakın 0-36 0 40 arası o dil hareketi nedir öyle nekadar çirkin birşey ifade ediyor orda kadına oro,,,,,, diyor resmen o şekilde kazanıyorsun paranı diyor dil hareketininde zaten ağız falan neyi kast ettiğini baselet anlamıs tek dikkat edende o olmus oyüden tebrik ediyorum onu sürgünümüde tebrik ediyorum destek çıktığı için bu adamın acilen televizyonlardan uzaklaştırılması lazım nefret ettiğim bir insan yıllardır programındakı kızı yaşındakı kızlara sulanıyor hatta çoğunu taciz edyor sadece laflada değil elle falanlada seyircilerde alkıış tutuyorlar kendi kızları oraya gidincede alkış tutucakalrmı acaba adam benim yaşımdakı kızla sevgili olmuş kendinden 33 yas küçük olmayı brakın mehemt alinin kızından bile 9 yas küçükmüş bu adamın sapık olduğu zaten ortada senelerdir program bahanesiyle kızı yasındakı kızları canlı yayınlarda taciz ediyor millette akış tutuyor bu videodakı kadına sen ora,,,, yaparak paranı kazanıyorsun diyor 0-36 saniyede onu söylüyor açıkca bu görüntülerle bu piss herifi mahmeye bile evrse hakkı olur birde neyi alkışlıyor bu millet alkışlayanlarında çoğu kadın birde erkekelrin butür davranıslarından şikayetçi olurlar kendiniz buna çanak tutuyorsunuz zaten negüzel bu piss herif yoktu televizyonlarda yine çıktı geldi ayrıca bu piss herifi beğenenlerin bazılarında bir sapıklık piskopatlık var bence bu adamı beğenmek için sapık olmak lazım çünkü bir defolup gitsede rahat etsek şu tv dünyasından:ppp::ppp::ppp: