Eylül 2021 Ayının En Favori Üyesi: Gerekli24

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ben de zaten kazanırsam bu ay alırdım Eylül aktifliği olmaz bende de. Umarım yaza kadar gitmek gibi bir planın yoktur öncekiler gibi :A

Teşekkürler :A
Belirli aralıklarla girmeyi başaramazsam eğer, işte o zaman uzunca bir ara veririm. Bunun kararını gelecek hafta veririm artık. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,179
Puanı
1,060
Aktifliğimi azaltmayı düşünüyorum da, onun için dedim, karamsarlıktan değil. Mesaj sayım bile yeterli olmayabilir o rakama. Final bile iyi benim için, sorun değil. Forum tarafından sevilen bir üye olmak da faktör oluyor aktifliğin yanında ve sen o konuda iyisin. :A
Arafcım Yeni ayda seni bekliyorum :cool:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and Araf

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
İlk etiketimi aldım geçen ay demiştim ben hiç alamam diye bu ödülü. Ama alırsam da zaten bu ay alırdım. Bu ayki performansıma ben de şaşırdım hem de yarışmalar bitince forum duraksaması beni biraz daha dikkat edilir yaptı bence. Neyse ilk defa etiket aldık artık ayrılırsam da forumdan gam yemem diyim :A Açıkçası favori üyeden çok etikete sevindim. :A Finale çıkan @Araf ve @Emre Ozansoy sizleri tebrik ederim.

Ben de geçen ay hiç alamam demiştim ama bir ay sonra etiket kazanmış oldum. O yüzden bence bu kadar karamsar olma.
Tebrik için teşekkür ederim.

Benim aklıma onu diyince sadece Şener Şen geliyor :A

Aldım abi ben onu :A Bir sonraki ay bir daha kazanıp iki ay art arda kombonu yapabilirsin bence abi :A

Bütün tebrikler edenlere ve oy verenlere teşekkürlerimi iletiyorum. :A
Şu etkinliğe ilk katılırken seçilmiştim.

Ozamanın etiket rengi farklıydı ve benimde 2 etiketim vardı :A şu tahmin etiketini aldıktan kısa bir süre sonra foruma ara vermiştim. Havamı fazla atamadım. Ben dönene kadar yok olmuştu :A 3 aylıktı.

NqoKlquT.jpg_medium.jpg

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24