Exxen'den Bayram Sürprizi: İçerikler Ücretsiz İzlenebilecek!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Acun onu dener mi bir fikrim yok da gelirse de sansürden geçilmez, o yüzden ben yokum. :A
Hükümsüz, Vahşi Şeyler sansürsüz yayınlanmaz tabi. Bu arada izlemediysen eğer Vahşi Şeyler cidden harika ötesi. :Z İlk izleyeceğin işlerden olsun bence.

Sansüre gerek olmayan içerikleri İşte Bu Benim Masalım, Sihirli Annem, Öğrenci Evi; Tolg Show, @Enis Arıkan vs. bunları yazın TV'de yayınlayabilir belki. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@xdragxx bu fırsatı değerlendirip izlermiyiz? :A
MV5BMDYwNzZkYWYtNDI4NC00YTgzLTg0MTgtY2QwMGUzZDI2ZjI0XkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_UY1200_CR...jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Hükümsüz, Vahşi Şeyler sansürsüz yayınlanmaz tabi. Bu arada izlemediysen eğer Vahşi Şeyler cidden harika ötesi. :Z İlk izleyeceğin işlerden olsun bence.

Sansüre gerek olmayan içerikleri İşte Bu Benim Masalım, Sihirli Annem, Öğrenci Evi; Tolg Show, @Enis Arıkan vs. bunları yazın TV'de yayınlayabilir belki. :A
Vahşi Şeyler'in ilk 2 bölümünü izlemiştim ve çok beğendiğimi yorum konusunda da belirtmiştim. :A Hükümsüz'e denecek söz yok, harika ötesi bir 10 bölümdü. :A Bu arada sen devamını izledin mi onun be. :A

Dizilerinin pek iyi olduğunu düşünmüyorum da Tolg Show ve @Enis Arıkan'ı yayınlasa gayet iyi olur. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vahşi Şeyler'in ilk 2 bölümünü izlemiştim ve çok beğendiğimi yorum konusunda da belirtmiştim. :A Hükümsüz'e denecek söz yok, harika ötesi bir 10 bölümdü. :A Bu arada sen devamını izledin mi onun be. :A

Dizilerinin pek iyi olduğunu düşünmüyorum da Tolg Show ve @Enis Arıkan'ı yayınlasa gayet iyi olur. :A
Hükümsüz yanlış platformda harcandı, o dizi BluTV de olsa platformun en ses getiren işi olurdu. İzlemedim daha ya. :A Ramazan'da izlerim diye erteledim ama Ramazan bitti, hala daha izleyemedim. :F

Şu an aklıma geldi, sansürsüz yayınlanan Tolg Show'un TV'de tadı çıkmaz. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Bence kesinlikle şans vermelisin. İlk 3 bölümünü izlemiştim ve izlerken kendimi kaybettim çoğu kısmında gülmekten. Platformun en sürpriz işlerinden biri olmuş. İlk bölümünü izle, hemen diğer bölümlerini izlemek isteyeceksin bence. :) Bu arada Hükümsüz ve Gibi Blu Tv veya Netflix'te olsaydı bence çok ses getirirlerdi. Kendi alanlarında yapılmış en iyi dijital dizilerden bence ikisi de.
Tamamdır not alıyorum. :Z

• Beğendim
Reactions: Cervantes

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Hükümsüz yanlış platformda harcandı, o dizi BluTV de olsa platformun en ses getiren işi olurdu. İzlemedim daha ya. :A Ramazan'da izlerim diye erteledim ama Ramazan bitti, hala daha izleyemedim. :F

Şu an aklıma geldi, sansürsüz yayınlanan Tolg Show'un TV'de tadı çıkmaz. :A
Cidden ya, aman neyse Acun abimiz şans versin de nerede olursa olsun. :A İstikrar seviyelerimiz birmiş. :A Bu arada şu anda vaktini alan bir dizi yoksa veya varsa da izle. :F

Özellikle filtresiz diye altını çiziyorlar ama onu da hiç izleyemedim, e o da kalsın, Zeynep Bastık'ı yayınlasınlar. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cidden ya, aman neyse Acun abimiz şans versin de nerede olursa olsun. :A İstikrar seviyelerimiz birmiş. :A Bu arada şu anda vaktini alan bir dizi yoksa veya varsa da izle. :F

Özellikle filtresiz diye altını çiziyorlar ama onu da hiç izleyemedim, e o da kalsın, Zeynep Bastık'ı yayınlasınlar. :A
Dün konuşmuştuk, UEK ya da Güllerin Savaşı'na başlarım belki, onlara başlamazsam da Hükümsüz'ü bitiririm hemen. Ne de olsa dizilerim tek tek bitiyor. :T

Zeynep Bastık'ın programı gibi programlar ilgi görmüyor pek. Geçen sene Çok Akustik yapılmıştı, ama yayından kaldırıldı. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Dün konuşmuştuk, UEK ya da Güllerin Savaşı'na başlarım belki, onlara başlamazsam da Hükümsüz'ü bitiririm hemen. Ne de olsa dizilerim tek tek bitiyor. :T

Zeynep Bastık'ın programı gibi programlar ilgi görmüyor pek. Geçen sene Çok Akustik yapılmıştı, ama yayından kaldırıldı. :A
İkisi de çok uzun, sen koş Hükümsüz'ü bitir, Allah da bana sabır versin de Masumiyet'i bitirebileyim. 2 saat bünyeme çok ters. :A Dizilerin de biri biteeer, biri gelir. Salla. :A

E reyting kaygısı taşıyacaklarsa deneyip programın kalitesini bozmasınlar bari. :A

• Güldürdün

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Sevinsek mi üzülsek mi bilemedim şunu 23 Nisan da yapsaydı ya Kral Şakir'i yayınladığı zaman insan çocuklar mutlu olsun diye ücretsiz izlettirirdi☺

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel düşünmüşler, hemen verdikleri kodla üye oldum. Merak ettiğim projelere şans vereceğim. :X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Reklamlı mı acaba? Trendyol'dan 1 ay reklamlı üyelik kazanmıştım daha onu kullanmadım ama reklamsızsa bu fırsatı değerlendirmeye çalışayım. :A

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Reklamlı mı acaba? Trendyol'dan 1 ay reklamlı üyelik kazanmıştım daha onu kullanmadım ama reklamsızsa bu fırsatı değerlendirmeye çalışayım. :A
Maalesef reklamlı imiş. :( Böyle bir kampanya yapıp, onu da insanlara reklamlı izletmeye çalışırsan o kampanyanın dönüşü olumlu değil, olumsuz olur. Büyük hata yapmışlar :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel bir şey olmuş, ama izlenecek içerikleri bir elin parmaklarını geçmez. Platformun üye sayısına da pek bir etki etmez. Keşke bu haftada Olağan Şüpheliler ve Ölüm Zamanı'nı da yayınlasalardı.

BluTV'de böyle bir şey yapsaydı keşke. Yeşilçam için daha çok izleyici çekerlerdi.