'Extreme Job' Türkiye'ye Uyarlanıyor! Başrolde Hangi Ünlü İsim Var?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
MV5BMWE2ZmI5NjEtMzQ5Zi00Zjk4LWFiODItOTRkNjMwYTY1YWNlXkEyXkFqcGdeQXVyNzI1NzMxNzM@._V1_UY1200_CR106,0,630,1200_AL_.jpg

'Extreme Job' Türkiye'ye uyarlanıyor!

2019 yapımı Güney Kore filmi Extreme Job (Zorlu Operasyon), ülkemize uyarlanmaya hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in oturacağı filmin başrolünde ise Cengiz Bozkurt yer alacak.

Çekimleri Ağustos sonunda başlayacak olan filmin konusu ise şöyle:
Narkotik şubede görev yapan beş dedektif, azılı suçları sebebiyle arananlar listesinin en başındaki isimleri yakalamak için sıradan bir tavuk restoranında kamufle olurlar. Burada tıpkı birer garson ve aşçı gibi çalışmaya başlayan dedektifler hesapta olmayan işler ile karşılaşırlar. Yaptıkları tarif beğenilince gizlenmek için girdikleri restoran bir anda ülkede çok büyük popülerlik kazanıyor ve bu durum üzerine kahramanlarımız dedektiflik işini bırakarak bu sektörde çalışmaya başlarlar.
Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Gizmen

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Afişinden güzel bir izlenim bıraktı. :A Kore yapımı izlemeyi denemedim ama konusuna göre boşluğumda izlerim belki. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
Selçuk Aydemir ve Cengiz Bozkurt'u başta görünce ne alaka dedim ama konuyu okuyunca direkt heyecanlandım. Tam onlara göre bir iş. Ekibin devamını da merakla bekliyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Şu kamufle olayı falan Ölümlü Dünya'yı andırdı. Neyse umarım güzel bir iş olur bekliyoruz. :Z