Klasik Extras | Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x6 (Sezon Finali)

Bu bölüm iyi bölümlerindendi. Seinfeld'i hatırlattı biraz. :)

Konunun farklı yere gitmesine ve Andy'nin olayına sevindim. :):)

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x2

İyi bir bölümdü. Sürekli diziyi kötülemeleri güldürdü :D VIP bölümüne girip, anında çıkartıldıklarında sesli güldüm :D Stephen Merchant'ın kız tavlama işi burda da aynı :D
Maggie'ye gıcık oldun yine, adam kadının yanında havalı olmaya çalışıyor Maggie işi berbat ediyor.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x3

Bir önceki bölüme göre daha düşük bir bölümdü. Baştaki dizinin jeneriği ve müziğide iyiydi :D Daniel Radcliffe'in sahneleride güldürdü :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x4

İyi bir bölümdü. Stephen Merchant'ın sahneleri güldürdü :D

Maggie'ye gıcık oldum yine. Hem pahalı elbise aldırdı adama hemde rezil ettirdi :D

2x5

Komik bir bölümdü. Stephen Merchant yine güldürdü :D Maggie ne saf bi insandır ya, adem kalem alcak diye gitmeye çalışıyor bu çıkarıp kalem veriyor :D

2x6

Dizinin en sıkıcı bölümlerinden biriydi bence. Stephen Merchant'ın kalemi ve içeride yaptığı şey güldürdü :D Robert De Niro'yu görmek de güzel oldu :D Kalemide aldı reyiz :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x1

Harika bir sezon açılışı oldu. Şu ana kadarki açık ara en iyi bölümdü bence. :D

Orlando Bloom'un kendini beğenmişliği, Johnny Depp'e laf atması süperdi. :D

Andy'nin de dizi setindeki maceraları çok iyi gidiyor.

Normalde yer yer sıkıcı olabiliyordu dizi ama bu bölümde 28 dakika nasıl geçti hiç anlamadım, bu sezon umarım bu tempoda devam eder. :)

9/10

(Kolay verdiğim bir puan değildir. :))

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizi ikinci sezonda level atlamış resmen tüm bölümler çok iyi, ilk sezonla karşılaştırılmayacak kadar iyi. :D (Hadi Kate Winslet'li bölüm ve son bölümle karşılaştırılabilecek kadar iyi. :D)

2x2

Bölümü izlerken aklıma direkt Tayfun Güneyer geldi. :D Bence çok güzeldi meslektaşlarınca küçük görülen bir yapımın yapımcısının o hallerini görmek. David Bowie yerin dibine soktu resmen. :D

8/10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2x3

Yine iyiydi. Bizim sözde menajerin Harry Potter dahil tvden bihaber olması iyiydi. :D İkinci sezon daha çok güldürüyor o karakter. :)

Daniel Radcliffe'nin ergen halleri de çok iyiydi. :D

Yalnız Andy'nin düştüğü durum kötü oldu. :(

Maggie de her bölüm illa bir cinslik yapıp Andy'i zor duruma sokuyor. :(

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x4

Belki de ilk kez bir karakterin yerine bu kadar utanmışımdır.

Bir taraftan Maggie bir taraftan menajer ne çektin be Andy reyis. :(

En kötüsü de BAFTA'dan tamamen yasaklanması oldu. Yalnız BAFTA adaylığını duyunca niye pek sevinmedi onu anlamadım. :D

Daha önceki yorumlarım geçerli ikinci sezon harika gidiyor. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x5

İyi bölümdü yine.

Menajer ile Maggie'nin buluşması komediydi. Sesli güldürdü. :D

Andy bu kez kendi kendini rezil etti diğer ikisine ihtiyaç duymadan. :(

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x6

Hello Ladies ile ilgili spoiler:

Hello Ladies'in son bölümüne benzemiş biraz. Tabii bu daha önce çekildiği için asıl onu benzetmişler. :D

Robert De Niro'yu görmek güzel oldu, sahnesi de güzeldi. :D

Diziyi baya sevmiştim ikinci sezonda, tadı damağımda kaldı. Ricky Gervais ve Stephen Merchant ikilisinin diğer dizilerini de izleyeceğim inşallah ileride. :D

Sezonla ilgili genel yorumu özel final bölümünü izledikten sonra yapacağım. Onu da How I Met Your Mother finalinden sonra izleyeceğim iki hafta sonra kadar. :)

8/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2x7 (Final)

Nihayet izleyebildim finali de. Aslında How I Met Your Mother finalinden sonraya bilerek bıraktım. Çünkü How I Met Your Mother'ın hem başladığım hem de bitirdiğim ilk yabancı komedi dizisi olmasını istedim. Böyle de gariplikleri olan bir insanım. :D

Film tadında çok güzel bir final oldu. HBO ve BBC'yi bir kez daha takdir etmek lazım. Diziyi bitirecekseniz işte böyle bitireceksiniz. İzleyiciye saygı göstererek, hakettiği şekilde sonlandırarak.

Şüphesiz menajer bölümün en çok güldüreniydi. :D

Maggie ve menajer için üzüldüm zaman zaman. Tabii Andy reyis için de. :(

Sonunu da bence iyi bağlamışlar. Yarışmada öyle bir çıkış yaptıktan sonra gidip basının karşısına konuşması falan büyük çelişki olurdu. :)

10/10

Sezona dair genel yorum için şuraya tıklayın

@cevaa sen izlememişsin herhalde finali? :)

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
2x7 (Final)

Nihayet izleyebildim finali de. Aslında How I Met Your Mother finalinden sonraya bilerek bıraktım. Çünkü How I Met Your Mother'ın hem başladığım hem de bitirdiğim ilk yabancı komedi dizisi olmasını istedim. Böyle de gariplikleri olan bir insanım. :D

Film tadında çok güzel bir final oldu. HBO ve BBC'yi bir kez daha takdir etmek lazım. Diziyi bitirecekseniz işte böyle bitireceksiniz. İzleyiciye saygı göstererek, hakettiği şekilde sonlandırarak.

Şüphesiz menajer bölümün en çok güldüreniydi. :D

Maggie ve menajer için üzüldüm zaman zaman. Tabii Andy reyis için de. :(

Sonunu da bence iyi bağlamışlar. Yarışmada öyle bir çıkış yaptıktan sonra gidip basının karşısına konuşması falan büyük çelişki olurdu. :)

10/10

Sezona dair genel yorum için şuraya tıklayın

@cevaa sen izlememişsin herhalde finali? :)

Yok izlemedim :D Altyazısı ve torrentle birlikte özelden atta izleyeyim bi ara :D