Evrim Alasya, Barış Kılıç ve Sıla Türkoğlu 'Kızılcık Şerbeti'nde! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FZok6WAXwAEtOpY

Barış Kılıç, Evrim Alasya ve Sıla Türkoğlu 'Kızılcık Şerbeti' kadrosunda!

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür'ün kaleme aldığı; farklı kutupta olan 2 ailenin etkileyici hikayesini konu alan dizinin başrolünü Evrim Alasya, Barış Kılıç ve Sıla Türkoğlu paylaşacak.

Çekimleri Eylül ayında başlayacak olan Kızılcık Şerbeti yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evrim Alasya'nın Yasak Elma senaristlerinin yazdığı dizide ne işi var ya Allah'ım bu sektörü yok et. :(

• İlginç
Reactions: cookies

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Barış'ım burada ne işin var senin? Yasak Elma'ya geri dönmeliydin. :T

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Barış Kılıç ve Evrim Alasya iyi oyuncular ama yan oyuncuların en az ikisi kadar iyi olması lazım. Ayrıca diğer kızda star ışığı yok, boşuna başrole koymuşlar :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ya tam da dizisini bulmuş devam et OGM'den işte. :A Neyse bakılır artık ilk bölümüne. Bu arada bu kız da Özge gibi hemen haftalık dizide başrole konmuş, umarım kaderleri benzemez Evrim için. :A
Gülseren Budayıcıoğlu'nun uyarlanacak kitapları bitti galiba, o yüzden OGM dizilerinin artık eskisi kadar bir etki yaratacağını düşünmüyorum. O yüzden doğru seçim yapmış bence. :A Sıla'nın partneri iyi bir isim olursa tutacağını düşünüyorum ona rağmen. :A

• Olmamış
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Gülseren Budayıcıoğlu'nun uyarlanacak kitapları bitti galiba, o yüzden OGM dizilerinin artık eskisi kadar bir etki yaratacağını düşünmüyorum. O yüzden doğru seçim yapmış bence. :A Sıla'nın partneri iyi bir isim olursa tutacağını düşünüyorum ona rağmen. :A
Gold&Show aklıma hep Asla Vazgeçmem'i getiriyor ondan bir ısınamıyorum şu ikilinin bir arada olmasına. :A Umarım ya çok erken bitecek hissiyatı veriyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy