Kanal D Evlat Kokusu - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ne çektin be yazık. :A
Ay kaç hafta önce yüklemişlerdi hiç umrumda olmamıştı ama bugün Sedef story atmıştı dizide oğlunu oynayan Alihan, Sedef’lerin açtığı cafeye gelmiş :A Duygulandım, açtım izledim :(

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kanal D Arşiv eski dizileri yüklemeye devam ediyor :A Evlat Kokusu da yüklenmiş ve baya izlenmiş ilk bölümü :F Zamanında yapsaydın ya bunu Kanal D... YouTube’da görüp de dizilere başlayan o kadar insan var ki... Zamanında seyirci bu kadar ilgi gösterseydi bir de 628 bin ne ye :F

Bu eski dizileri Full yüklemekle Kanal D gözüme girdi :A @Yiğitt @Bully

Yine Zümrüt reisi özleyip bir miktar izledim :bhr:

Ah Kanal D ah. :A Ben de Poyrazcım Karayel için sevindim. :Z

Zümrüt reisi özleyen tek insan olabilirsin. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Ah Kanal D ah. :A Ben de Poyrazcım Karayel için sevindim. :Z

Zümrüt reisi özleyen tek insan olabilirsin. :A
Evet onu da yüklemişler ara ara izliyorum :A Kanal D’nin en büyük eksiği dizileri YouTube’a yüklememesiydi :A İş işten geçtikten sonra dizileri yüklüyor:F Bana Artık Hicran De’yi de yüklemişler 1 milyon izlenmiş ilk bölüm:A

Dizide başrol Zeyno’yu değil de Zümrüt’ü destekleyen kitle çoktu bir kere :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Evet onu da yüklemişler ara ara izliyorum :A Kanal D’nin en büyük eksiği dizileri YouTube’a yüklememesiydi :A İş işten geçtikten sonra dizileri yüklüyor:F Bana Artık Hicran De’yi de yüklemişler 1 milyon izlenmiş ilk bölüm:A

Dizide başrol Zeyno’yu değil de Zümrüt’ü destekleyen kitle çoktu bir kere :A
Fark-ı Kanal D. :Z

Hicran güzel diziydi ya, hatırlıyorum ilk bölümden sonra doğru düzgün tekrarını vermemişti Kanal D. Bir nevi harcamıştı yani. Çünkü sırada bekleyen çok dizi vardı.. 4.bölümde final. :A

Hande Soral'ın arkasında 2.başrol olmak da ne bilim. :A Tutmadı gül gibi dizi Sedef yüzünden. :A Ay laf atmıyordum sana uzun süredir Sedef konusunda, özlemişim. :Z

• Sinir Bozucu
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fark-ı Kanal D. :Z

Hicran güzel diziydi ya, hatırlıyorum ilk bölümden sonra doğru düzgün tekrarını vermemişti Kanal D. Bir nevi harcamıştı yani. Çünkü sırada bekleyen çok dizi vardı.. 4.bölümde final. :A

Hande Soral'ın arkasında 2.başrol olmak da ne bilim. :A Tutmadı gül gibi dizi Sedef yüzünden. :A Ay laf atmıyordum sana uzun süredir Sedef konusunda, özlemişim. :Z
Bence de güzeldi Hicran ama o sene cidden Kanal D deneme tahtasına çevirmişti dizileri :A

Sedef sırf daha önce oynadığı karakterlere zıt diye kabul etti çünkü Zümrüt hırslı ve kötü karakterdi :A Çok da güzel canlandırdı Zümrüt’ü :A Hande’yi beğenmiyorum pek onun yüzünden ve Poyraz’cıların ahı yüzünden tutmadı bence. :A Ay başladı yine sinirlendim bak.ss

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Aserat and Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bence de güzeldi Hicran ama o sene cidden Kanal D deneme tahtasına çevirmişti dizileri :A

Sedef sırf daha önce oynadığı karakterlere zıt diye kabul etti çünkü Zümrüt hırslı ve kötü karakterdi :A Çok da güzel canlandırdı Zümrüt’ü :A Hande’yi beğenmiyorum pek onun yüzünden ve Poyraz’cıların ahı yüzünden tutmadı bence. :A Ay başladı yine sinirlendim bak.ss
O sene ne diziler harcanmıştı Poyraz tutana kadar. :A

Aynen kendin diyorsun işte ahımız var. :A Başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz.. Sedef'in de uğursuzluğu eklenince tutmadı ne yazık ki. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Aserat and Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061

O sene ne diziler harcanmıştı Poyraz tutana kadar. :A

Aynen kendin diyorsun işte ahımız var. :A Başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurulmaz.. Sedef'in de uğursuzluğu eklenince tutmadı ne yazık ki. :A
Bu kısımlara bayıldım. :bhr: :A

• Sinir Bozucu
  • Harika
Reactions: Bully and Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
EEbCa8bXUAAspWw