Evim Şahane Tekrarlarıyla Kanal D'de!

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,375
Puanı
860
thumbnail_1433840428.jpg

Evim Şahane tekrarlarıyla Kanal D'de!

Sunuculuğunu Mimar Selim Yuhay'ın yaptığı kendine özgü şık tasarımları, Evim Şahane işçilerinin maharetli elleriyle her gün bir ev yenilendiği program pazartesi gününden itibaren Kanal D'de.

Evim Şahane hafta içi her gün 11.00'de Kanal D'de!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Artık kanallar bile gündüz kuşağına ne koyacağını bilmiyor. :A
Yeni fikirler, yeni işler lazım. Amma cinayet ve yemek programları dışında birşey yok ekranda.
Evim Şahane yayınlandığı dönemde gündüz kuşağı en iyi dönemlerini yaşıyormuş, haberimiz yoktu. :(

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok güzel bir formattı, eskiden çok izlerdim. Format çok akıcı ve acaba nasıl olacak, neler alacak, ne kadara alacak gibi izleyiciye cevaplar sağlıyor ve fikirler üretiyordu. Yeni bölümleri çekilse nasıl olur acaba? :X

Carpe Diem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,375
Puanı
860
Çok güzel bir formattı, eskiden çok izlerdim. Format çok akıcı ve acaba nasıl olacak, neler alacak, ne kadara alacak gibi izleyiciye cevaplar sağlıyor ve fikirler üretiyordu. Yeni bölümleri çekilse nasıl olur acaba? :X
Bence çok iyi olur çekseler :Z

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Tv8 ' de aynı formatı sadece isim değiştirip çekmişlerdi ama tutmamıştı. Arkasına yine Kanal D 'de Nergis Kumbasar ile birlikte bu formatı sundular ,yine tutmadı. Bence miadı doldu bu programın , tutmaz. :A

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tv8 ' de aynı formatı sadece isim değiştirip çekmişlerdi ama tutmamıştı. Arkasına yine Kanal D 'de Nergis Kumbasar ile birlikte bu formatı sundular ,yine tutmadı. Bence miadı doldu bu programın , tutmaz. :A
Aynen hatırlıyorum iki kere çekilmişti ama ikisinde de ilgi görmemişti. Yemek ve kayıp bulma programlarının arasına bir alternatif olabilir mi diye düşündüm günümüzde. :D

Pazar günleri 08.45'te yeni bir formatı yayınlanıyor aslında. :A
Görmüştüm onu ama o saatte ilgi görmesini beklemiyorlar sanırım, hazır Selim Yuhay da kanalla program yapıyorken Evim Şahane ya da ona benzer bir formatı deneyebilirler. :D

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,206
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Görmüştüm onu ama o saatte ilgi görmesini beklemiyorlar sanırım, hazır Selim Yuhay da kanalla program yapıyorken Evim Şahane ya da ona benzer bir formatı deneyebilirler. :D
Olabilir, ilgi görmesi de muhtemel bence. Ama ben istemem, set ekibine nasıl davranıldığını ve programın nasıl çekildiğini öğrendikten sonra. :A

• Güldürdün

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Aynen hatırlıyorum iki kere çekilmişti ama ikisinde de ilgi görmemişti. Yemek ve kayıp bulma programlarının arasına bir alternatif olabilir mi diye düşündüm günümüzde. :D

Saçma sapan programlar yerine keşke böyle faydası dokunan işler ilgi görse de, gündüz kuşağı rezalet programlardan kurtulur belki . :A

• Beğendim