Ev Yapımı - Tanıtım Fragmanı | Yeni Dizi - TRT 1

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in yeni dizisi 'Ev Yapımı'nın tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımını MinT Motion Pictures'ın, yapımcılığını Birol Güven'in üsteleneceği dizinin kadrosunda; Birol Güven, Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Çonka, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Berat Yenilmez, Hakan Bulut, Necmi Yapıcı, Nihan Yapıcı, Hacı Ali Konuk, Fatuk Sofuoğlu, Erdem Baş, Selvet Baş, Deniz Oral, Eray Yasin Işık, Etem Caner Karaüç, Deniz Gök, Baran Karaoğlan, Aslı Pektaş, Zeki, Yılmaz ve Bektaş Erdoğan gibi isimleri yer alıyor.

'Ev Yapımı' Perşembe 20.00'de TRT 1'de başlıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Jet Sosyete'den sonra yayınlanması iyi olmuş böylece ilk dizi diye yaptıkları reklam boş bir iddiadan öteye gitmeyecek. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yapımcı diye bir dizi yapmıştı Birol Güven YouTube'da ona benziyor. :A Onun TV formatı...

PT'ye koymuşlar, şaşırdım. Seksenler'in yerine koyarlar zannediyordum. :F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ev yapımı, GDO'suz dizi. Birol Güven bu şartlarda bile bir yolunu buluyor, ev yapımı dizi çıkarıyor. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şimdi bunu yeni dizi diye "kakalamanın" ne alemi vardı? Dedim ya. Herkese bir şekilde zarardan çok yararı oldu bu koronanın.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şimdi bunu yeni dizi diye "kakalamanın" ne alemi vardı? Dedim ya. Herkese bir şekilde zarardan çok yararı oldu bu koronanın.

Çukurova dışında rakip yok izlenecektir.

Ev yapımı, GDO'suz dizi. Birol Güven bu şartlarda bile bir yolunu buluyor, ev yapımı dizi çıkarıyor. :)

İzlerim herhalde.

İzlerim büyük ihtimalle. Fena durmuyor. :D

Jet Sosyete'den sonra yayınlanması iyi olmuş böylece ilk dizi diye yaptıkları reklam boş bir iddiadan öteye gitmeyecek. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu nasıl ev yapımı anlamadım. Baya ekiple çekilmiş sahneler var burada. Ev yapımı Jet Sosyete'nin yaptığı. Guya halktan olumlu tepkilere sığınıp dizi çekiyorlar ama Seksenlerde daha az dış sahnesi vardı. :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu nasıl ev yapımı anlamadım. Baya ekiple çekilmiş sahneler var burada. Ev yapımı Jet Sosyete'nin yaptığı. Guya halktan olumlu tepkilere sığınıp dizi çekiyorlar ama Seksenlerde daha az dış sahnesi vardı. :F

Ekiple çekildiği kanısına nereden vardın ki, kamerayı sabitleyip çekmişler işte kendilerini? :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Merak edenler için dizi böyle çekiliyor. :A

eRdssT.jpg

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

eRdssT.jpg
Şu an en iyi kamera iphoneda ama dışarıdan o kalitede çekeceğine inanmıyorum. Dışarıdan başka bir kamerayla çekildiğini neden kabul etmiyorsunuz? Gözlüklerinizi çıkarıp baksanız. :D Adamlar neredeyse 4K çekim yapmışlar, bir de dışarıda. :D #evdekal #koronadanekmeginebak

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Şu an en iyi kamera iphoneda ama dışarıdan o kalitede çekeceğine inanmıyorum. Dışarıdan başka bir kamerayla çekildiğini neden kabul etmiyorsunuz? Gözlüklerinizi çıkarıp baksanız. :D Adamlar neredeyse 4K çekim yapmışlar, bir de dışarıda. :D #evdekal #koronadanekmeginebak

eRdssT.jpg
Her oyuncu öyle yapmamış ki. Mesela Rasim Öztekin'le eşi birlikte çekmiş ve kocaman set ışığı var. Ama Jet Sosyete'de herkes sadece kendini çektiği için bir tutulamaz. Profesyonel ekipmanla herkes çeker. :)

• Beğendim
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Her oyuncu öyle yapmamış ki. Mesela Rasim Öztekin'le eşi birlikte çekmiş ve kocaman set ışığı var. Ama Jet Sosyete'de herkes sadece kendini çektiği için bir tutulamaz. Profesyonel ekipmanla herkes çeker. :)

Telefonlar çok gelişmiş. :F Dış çekimleri ev içi çekimlerden daha çok. :F Nasıl evde kal anlamadım. :A Fikir hırsızlığı bu, bir de ilk dizi falan diyorlar utanmadan.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Telefonlar çok gelişmiş. :F Dış çekimleri ev içi çekimlerden daha çok. :F Nasıl evde kal anlamadım. :A Fikir hırsızlığı bu, bir de ilk dizi falan diyorlar utanmadan.
Klasik Birol Güven işte sinekten bile yağ çıkarmaya çalışıyor yine. :A Neyse ki bilen biliyor kimin asıl ilk olduğunu. :Z

• Beğendim
Reactions: DR

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İlk Jet Sosyete yaptı tamam da niye başka dizilerin yapması sizi rahatsız ediyor. :F Zaten TRT’nin yapımlarına ekipman sağladığı konusu açıldı. Yani evinde çok iyi bir telefonla ya da profesyonel ekipmanla çekmesinin nesi saçma geliyor size?