Eurovision'da Beş Şarkı Açıklandı

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bence ilk on beşi görür.
Orasını tüm şarkıları dinledikten sonra tam olarak diyebilirim. Eğer diğer ülkeler de böyle ise evet 15-20 arası bi sırada yer alabilir.

Bu arada Hollanda cidden çok iyi, bu tarzda şarkılar hep sürpriz yapıyor. Zaten Hollanda son yıllarda baya özen gösteriyor, yine de ilk 5'te olur gibi.

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Orasını tüm şarkıları dinledikten sonra tam olarak diyebilirim. Eğer diğer ülkeler de böyle ise evet 15-20 arası bi sırada yer alabilir.

Bu arada Hollanda cidden çok iyi, bu tarzda şarkılar hep sürpriz yapıyor. Zaten Hollanda son yıllarda baya özen gösteriyor, yine de ilk 5'te olur gibi.
Diğer ülkelerin ulusal final şarkıları çok güzel gibi.Kati Wolf tekrar katılmış mesela.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Sizinle hiç yok.Ama Şubat'ta Melodifestivalen'i izle ya.Onu biliyorsundur belki :D
Yok ya senin kadar çooooook büyük ilgim yok Eurovision'a, ülkelerin şarkıları belli olunca dinlerim ve mayısta yarışmayı izlerim o kadar. Yani senin gibi ülkelerin finallerini falan takip etmiyorum. :X

Geçen yılkinden sonra bu yıl iddialı olmamız gerekiyor, bakalım. :X

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Yok ya senin kadar çooooook büyük ilgim yok Eurovision'a, ülkelerin şarkıları belli olunca dinlerim ve mayısta yarışmayı izlerim o kadar. Yani senin gibi ülkelerin finallerini falan takip etmiyorum. :X

Geçen yılkinden sonra bu yıl iddialı olmamız gerekiyor, bakalım. :X
Bendeki aşırı falza biliyorum :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bendeki aşırı falza biliyorum :D
Çok büyük olması da kötü. Mesela bu kadar fazla takip et ve herşey 3 gün yarışma ile bitsin. Sonra bir süre büyük boşluk oluyor gibi, kötü hissediyorsun.
Ben de sen yaşlarımda aynı senin gibiydim. :D

GunesinOglu

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Çok büyük olması da kötü. Mesela bu kadar fazla takip et ve herşey 3 gün yarışma ile bitsin. Sonra bir süre büyük boşluk oluyor gibi, kötü hissediyorsun.
Ben de sen yaşlarımda aynı senin gibiydim. :D
Benimki üç günlük değil ki Ocak'tan Mayıs'a kadar ulusal finalleri filan izliyorum :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
İskandinavya'nınkiler çok güzel oluyor.İsveç'in ünlü şarkıcıları yarışıyor ve aşırı zevkli :D
He. :D
Dur şu şarkılar için düzenli sabit bir konu açacam. Tüm şarkıları orada paylaşırız artık.Yoksa böyle çok düzensiz oluyor. :X

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460