Eurovision Hayranlarının Yaptıkları Oylama

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Her yıl yarışmadan 1 hafta önce Eurovision Şarkı Yarışması Hayranlarının yaptığı OGAE oylaması sonuçları ortaya çıkmaya başladı.Eurovision Hayranları 2.yarı finalde yarışacak olan Türkiye'ye 208 puan vererek finale çıkardı.2 ön elemede yarışacak şarkılar arasında yapılan oylamada zirveyi 239 puanla Sırbistan aldı.Bakalım bu sonuçlar yarışmayada etki edecek mi?

546661_280163692079109_144058585689621_561553_1679727033_n.jpg

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,699
Puanı
1,061
İsveç ve Ukrayna cidden hak ediyorlar yerlerini bu oylamada ama sırbistan şaşırttı beni :D 1.İsveç olsa hiç şaşırmazdım :)

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Bu yıl isveç,danimarka,norveç favori olarak gösteriliyor
Türkiye'nin ilk provasını izledikten sonra ilk 10'a girerse başarıdır diyorum :D
O göbekli dansçıları çok mu aramış Bonomo? :D

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,699
Puanı
1,061
Bu yıl isveç,danimarka,norveç favori olarak gösteriliyor
Türkiye'nin ilk provasını izledikten sonra ilk 10'a girerse başarıdır diyorum :D
O göbekli dansçıları çok mu aramış Bonomo? :D

Duyduğuma göre danscılar yunan :D Helena'nın söylediği My number one şarkısında ki şarkıcılar :D + İsveç - Danimarka'yı bende çok sevdim artı olarak romanya - letonya da var bende :D Ama Sırbistan ve Norveç Hoşuma gitmedi pek :D Yani Saydıklarıma göre daha aşağıda bende :D

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Duyduğuma göre danscılar yunan :D Helena'nın söylediği My number one şarkısında ki şarkıcılar :D + İsveç - Danimarka'yı bende çok sevdim artı olarak romanya - letonya da var bende :D Ama Sırbistan ve Norveç Hoşuma gitmedi pek :D Yani Saydıklarıma göre daha aşağıda bende :D

Yunan mı şimdi anlaşıldı neden bu kadar ruhsuz ve ağır dans ettikleri :D
Can'da tam adamlarını bulmuş yani
Ben bu sene pek beğenmedim şarkıları hepsi birbirine benziyor gibi
Bizim şarkıda çocuk şarkısı gibi biraz her sene izlemiycem diyorum ama bir şekilde kendimi yarışmayı izlerken buluyorum bir alışkanlık haline geldi sanırım :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,699
Puanı
1,061
Yunan mı şimdi anlaşıldı neden bu kadar ruhsuz ve ağır dans ettikleri :D
Can'da tam adamlarını bulmuş yani
Ben bu sene pek beğenmedim şarkıları hepsi birbirine benziyor gibi
Bizim şarkıda çocuk şarkısı gibi biraz her sene izlemiycem diyorum ama bir şekilde kendimi yarışmayı izlerken buluyorum bir alışkanlık haline geldi sanırım :)

Yarışmanın oylaması süper oluyor ya sırf onun için izliyorum :D