Eurovision 2024 | Genel Yorum Konusu

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,700
Puanı
1,060
Benim anlamadığım bir şey var. Konuşulan tehdit olayı Perşembe günü yayınlanan 2. yarı final'den sonra mı olmuş? Eğer öyleyse üstte işaretlediğim yer mantıklı gelmiyor, yani finale kaldıktan sonra yaşanmışsa eğer.
Sanırım olay 2. yarı finalde sahneye çıkmadan önce yaşanmış ama durum polise sonradan ihbar edilmiş. Zaten büyük ihtimalle 1. olamayacaktı. Adli işlemler yarışma bittikten sonra da devam edebilirdi, gerek yoktu bu curcunaya.

• İlginç
  • Okudum
Reactions: 12.Adam and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060
Sanırım olay 2. yarı finalde sahneye çıkmadan önce yaşanmış ama durum polise sonradan ihbar edilmiş. Zaten büyük ihtimalle 1. olamayacaktı. Adli işlemler yarışma bittikten sonra da devam edebilirdi, gerek yoktu bu curcunaya.
Bence birincilik şansı olduğu için verilen bir karar bu. Eğer hiçbir iddiası olmayan bir ülke olsaydı diskalifiye olmayacaktı. :X

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,748
Puanı
1,061
İsveçli bir gazeteci mi fotoğrafçı mı ne, onla fiziksel temaslı kavgası mı ne olmuş.
İsrail mevzusu da dönüyor hangisi doğru bilemedim.
------

1.sırada hala Hırvatistan var. Liderliği bi kaptı bir daha vermiyor.
2.sıraya İsrail yükseldi özellikle yarı finaldeki performansı ile yukarılara çıktı.
3.sırada İsviçre var ki uzun süre 1. götürüyordu ama sahne şovu ve provalar sonrası düşüşe geçti.
4.sıraya İrlanda yükseldi. O da yarı final perfomansı ile yukarılara çıktı.
5.sırada Fransa var 4-5 arasında gidip geliyor.
6.sırada Ukrayna var o da ilk 4 içindeydi ama diğerlerinin sahne şovu ile yukarı çıkmasının ardından düştü.
7.sırada İtalya var o da 3.sıranın hakimiydi düşüşe geçti.

Son düzenleme: