Eurovision 2016'da Türkiye'yi Kim Temsil Etmeli?

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,687
Puanı
1,061
kac haftadır(Soner Yalçın dahil) paralelin trt ve reyting ihalesinde dönen oyunları Hanefi avcının yeni kitabından anlatıyorum yazıyorum. sen uyuma devam et))) trt paralelin çiftliği haline gelmişti
İşin kötü yanı o zaten biz bunu önceden beri biliyorduk siz onlarla "kankiyken" sonra aranız bozulunca paralel diye bi kelime ile yüklenmeye başladınız bana uyuma diyorsun ama baştan beri uyuyan sizdiniz. :) Neyse konu dışına çıkmayalım.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Atiye , Edis , Aynur Aydın ve İrem Derici bence favori isimler. Dördü de başarılı.
İnşallah bu dört isimden birisi olur. :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ama işe yarayabilir de. Mesela Hadise Eurovision'dan sonra bu kadar yükseldi , Can Bonomo da bayağı tanınır hale geldi. Gülşen zaten tanınan birisi ama popülerliği tavan yapabilir. :)
Hadise ve Can için Eurovision öncesinde de kaybedecekleri pek bir şey yoktu ama Gülşen zaten şuan zirvede daha ne yapsın :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Hadise ve Can için Eurovision öncesinde de kaybedecekleri pek bir şey yoktu ama Gülşen zaten şuan zirvede daha ne yapsın :D
Sertab Erener de zirvedeyken gitti , bir şey kaybetti mi? :D Hadise'nin kaybedecek şeyi daha büyüktü. Avrupa'da en popüler olduğu zamanlar Eurovision'a katılarak kendisini riske attı. Eurovision'dan sonra Türkiye'de tavan yaptı ve Avrupa'dan vazgeçti. Onunda kaybettikleri var yani :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Sertab Erener de zirvedeyken gitti , bir şey kaybetti mi? :D Hadise'nin kaybedecek şeyi daha büyüktü. Avrupa'da en popüler olduğu zamanlar Eurovision'a katılarak kendisini riske attı. Eurovision'dan sonra Türkiye'de tavan yaptı ve Avrupa'dan vazgeçti. Onunda kaybettikleri var yani :)
Dediğim gibi riskli bir iş Sertab için olumlu yönde yansıdı başka :D Hadise'ye Tr açsından demiştim onu :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Edis daha tek şarkılık isim ya. Bırakın bir ikinci şarkısını duyalım önce. :):)

Aslında Gülşen'de Bangır Bangır gibi bir şarkıyla katılsa dereceye girer. @yatutarsa :)
Gülşen konusunda @yatutarsa ile aynı fikirdeyim. Katılmasına hiç gerek yok şu an. Yalnız bestesiyle birine destek olursa o çok iyi olabilir. :):)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860

Gülşen konusunda @yatutarsa ile aynı fikirdeyim. Katılmasına hiç gerek yok şu an. Yalnız bestesiyle birine destek olursa o çok iyi olabilir. :):)
İkici şarkısı da patlarsa Edis'in gitmesi bayağı büyük ihtimal olur gibi :)

Bestesiyle destek versede olur ama Gülşen'den bir şey olsun yeterki :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Önceden de dediğim gibi bu saatten sonra Gülşen gibi zaten Türkiye'de belli bir yere gelmiş şarkıcıları Eurovision'a göndermeyelim. Benim aklıma gelen en iyi fikir şu: genç bir şarkıcının Gülşen, Tarkan, Sertab Erener vs. gibi bir sanatçının desteğiyle yarışmaya gönderilmesi. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Açıkcası sesin pek ön planda olmadığını gördük. Olay doğru şarkıyı seçmekte bitiyor. Mesela bizden hiçbir zaman çok çok tanınmış şarkıcılar gitmedi. Hep şarkı yarışmasından çıkmış gençlere üstünlük verildi ve son 2 sene hariç hep üst sıralarda olduk. :)

Pembe Mezarlık'ın inglizice versiyonunu yazıp gitmek mümkün değil mi acaba? İlla yeni şarkı mı yazmak gerekiyor? (b)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Açıkcası sesin pek ön planda olmadığını gördük. Olay doğru şarkıyı seçmekte bitiyor. Mesela bizden hiçbir zaman çok çok tanınmış şarkıcılar gitmedi. Hep şarkı yarışmasından çıkmış gençlere üstünlük verildi ve son 2 sene hariç hep üst sıralarda olduk. :)

Pembe Mezarlık'ın inglizice versiyonunu yazıp gitmek mümkün değil mi acaba? İlla yeni şarkı mı yazmak gerekiyor? (b)
Benim bildiğim yeni şarkı yazmak şart.

Öyle olması lazım da yine de en azından biraz da olsa kendisini kanıtlamış olması lazım bence. Yoksa Gülseren gibi facialarla sık sık karşılaşabiliriz. :) Zaten 2003 öncesi kimsenin tanımadığı kişileri göndermişler uzun süre ve sonuç hep kötü olmuş. Şebnem Paker istisnası dışında...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Benim bildiğim yeni şarkı yazmak şart.

Öyle olması lazım da yine de en azından biraz da olsa kendisini kanıtlamış olması lazım bence. Yoksa Gülseren gibi facialarla sık sık karşılaşabiliriz. :) Zaten 2003 öncesi kimsenin tanımadığı kişileri göndermişler uzun süre ve sonuç hep kötü olmuş. Şebnem Paker istisnası dışında...
Ben çok tanınmış birisinin zirveye çıktığına çok rastlamadım. :D

İngiltere Blue grupu ile gittiğinde çok alt sıralarda yer almıştı, ya da Fransa 2009 senesinde tanınmış birisi ile gitmiştiler ama sonuç hüsran. :D