Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Litvanya, Polonya, Slovenya, İsveç, Norveç, Karadağ, Kıbrıs, Azerbaycan, Letonya ve İsrail finalde. :X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Çekişmeli bir final olacak gibi gözüküyor,bu yarı finalin en büyük favorileri Azerbaycan,İsveç,Norveç.Bakalım neler olacak...

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Azerbaycan'ın yası vardı bu büyük moral olmuştur. Gururlandık helal olsun. :)

Vallahi kendi ülkem kazanırmışçasına sevindim. :)

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
8/10 tutturdum bu sefer. :D Gerçi Polonya ve Kıbrıs'ın da sürpriz olarak çıkacağını tahmin ediyordum ama asıl tahminlerimde yoktular. Malta'nın biraz hakkı yendi bence bu sefer. Bir de ben İzlanda'yı da bekliyordum ama performansı iyi değildi onun da.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
ooo çok sevindim yaaa:Z

yayınlıcak diye biliyorum ben kim dedi yayınlamıcak diye

Kötü olmuş.
Niye yayınlamıyor ki. :T: Youtube dan zevkli olmuyor.

Katılmadığımız için TRT 1 2013'ten beri yarışmayı yayınlamıyor. Bu sene de yayınlamıyor, yayın akışında yok baktım şimdi. Güya seneye katılacağımızı söylüyorlar ama yarışmayı yayınlamadığımız için seneye istesek de katılamayacağız sanırım.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Katılmadığımız için TRT 1 2013'ten beri yarışmayı yayınlamıyor. Bu sene de yayınlamıyor, yayın akışında yok baktım şimdi. Güya seneye katılacağımızı söylüyorlar ama yarışmayı yayınlamadığımız için seneye istesek de katılamayacağız sanırım.
seneye katılacaz diye biliyorum açıklaması yapılmıştı
sonrada yayınlıcak diye okumuştum bir yerde

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Bi seferinde 10. açıklanmıştı ismimiz, ben şok ben wefad. :F

Galiba kazandığımız seneydi. :D
Genelde sonlara doğru çıkıyor galiba. Evet 2011'di diye hatırlıyorum ben de. :D

Bu il də mahnıdan belə əminik falan uje adımız çıxmıyanda dedim fsyo da deyesen keçen ilki 22.likden sonra indi də finala mı keçmirik. Amma Şükürler olsun finaldayıq. :Z

Öyle bir kural varmi ki? Avrupa Yayın Birliyi'ne üye tüm kanallar yayınlamalı ama bunu yarışmaya katılmakla alakası ne anlamadım.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,153
Puanı
1,061
Mecbur Alman kanalına kaldık yine desene. :T: