EuroLeague Kadınlar Finalinde Fenerbahçe Sahaya Çıkıyor!

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
6252746fae298b4f5d1e01f0.jpg

FIBA EuroLeague Woman Final Four finalinde Fenerbahçe Safiport Kadın Basketbol Takımı, bugün Macaristan temsilcisi Sopron Basket ile karşı karşıya gelecek.
Karşılaşma saat 17:00 itibaren TRTSPOR dan canlı yayınlanacak.

Fenerbahçenin 4. kez final oynadığı turnuvada Macar Rakibi Sopron ise ikinci kez finale çıkıyor.
Turnuvanın en güçlü takımlarından olan Rus Ekibi UMMC Ekaterinburg turnuvadan ihracı ile Fenerbahçe kupa için en güçlü isim haline geldi.

Çekya ekibi ZVVZ USK Prag'ı 83-74 ile İspanya'nın Perfumerias Avenida ekibini 74-69'lik skorlarla geçerek finale ulaşan Fenerbahçeye başarılar dileriz.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
@The_Erinch İnşaallah bu kez şeytanın bacağını kırar, kupayı kaldırmayı başarır erkekler ve kadınlarda tek euroleague kazanan takım olarak tarihe geçeriz.

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@The_Erinch İnşaallah bu kez şeytanın bacağını kırar, kupayı kaldırmayı başarır erkekler ve kadınlarda tek euroleague kazanan takım olarak tarihe geçeriz.
Umarım Berkcim,hazır Rus takımıda ihraç oldu.
Bugün oynayacağımız takımla 3 kere karşılaştık bu sezon; 3 nüde +20 skor ile kazandık.Yani herhalde finalide bırakmazlar!!!

• Harika
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Senelerdir milyonlarca € yatırım yaptılar olmadı. Üstüne en büyük rakipleri men edildi yetmedi maçı kendi sahalarında oynadılar yine kazanamadılar. Bu camianın kaybetme şekilleri beni çok fena eğlendiriyor.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Senelerdir milyonlarca € yatırım yaptılar olmadı. Üstüne en büyük rakipleri men edildi yetmedi maçı kendi sahalarında oynadılar yine kazanamadılar. Bu camianın kaybetme şekilleri beni çok fena eğlendiriyor.
Normal şartlarda şuan seninle atışmam lazımdı ama kadar haklısın ki....

Elleriyle kupayı geriçevirdiler.

Bugün ki sonucu şuna bağladım..
1 ALİ KOÇ UĞURSUZLUĞU
2 Bu takımı bu sezon içinde 3 maçtada 20 ortalama sayı farkla yenip,finale gelince. ..oluşan gereksiz özgüven ve rahatlama.....
3 Normal sezonda 20 sayı altına inmeyen oyuncuların dökülmesi

• Beğendim
Reactions: mesmeso