EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

@Maskeli Fedai ile aynı skoru yazmasaydınız kesinleşmezdi.
İşte o yüzden bu maç adına kafam rahat, en azından defans yapıyoruz şu aşamada
İngiltere maçları asıl kaderi belirleyecek gibi. Neyse ki averajımız eşit
Çifte şampiyon olabilir zor da olsa...

Reactions: Araf
İşte o yüzden bu maç adına kafam rahat, en azından defans yapıyoruz şu aşamada
İngiltere maçları asıl kaderi belirleyecek gibi. Neyse ki averajımız eşit
Çifte şampiyon olabilir zor da olsa...
Başlangıçta yapılan "yarı finalde şu oynar, finalde şu oynar" tahminleri de işin içine girecek miydi?

Reactions: Tolstoyevski
1-0 bitip 3 puanı alsak bile 52-47 olacak...
Strateji hatası yaptım maalesef İspanya diyecektim
Neyse sağlık olsun yine 1.ci olamadık.
52-47, diğer maçta da ağırlık olarak İngiltere'ye oynayacağımızı varsayarsak ve sen 3 puan biz 1 puan alırsak 53-50 olur ve iş mucizelere kalır ama belli de olmaz
Danimarka dersen ve oradan 3 puan alırsan biz 0 alırsak o zaman işte her şey değişebilir...

Reactions: xdragxx
Tek benle kalsan sen de Danimarka diyip ters köşe yapardın da öyle bir durum yok

Artık gerçekçi hedef ilk 3 maalesef
Çeyrek finalde şampiyonluk ihtimalini verdim ben.

Başlangıçta yapılan "yarı finalde şu oynar, finalde şu oynar" tahminleri de işin içine girecek miydi?
Onlar çoktan girdi bile yarı finali garantileyenler yani, zaten o listeye baya şekil verdi
Geriye zirve hattından sadece Maskeli Fedai'nin İngiltere şampiyon olur tahmini kaldı ve o da 4 puan, diğerleri Fransa dediği için çoktan gitti.

------

Tek benle kalsan sen de Danimarka diyip ters köşe yapardın da öyle bir durum yok

Artık gerçekçi hedef ilk 3 maalesef
Çeyrek finalde şampiyonluk ihtimalini verdim ben.
Bonus olarak @XanTier hariç herkes 4 puan almış zirve yarışında, yani bonus soruları pek etkilemedi aslında yarışı ama çeyrek final biraz etkiledi cidden

Reactions: xdragxx
Aynen, puanlar devreye girmiş bile. Ben de Fransa'nın olacağını söylemiştim nedense ama en azından yarı finalde İtalya'yı söylemişim. Muhtemelen final kısmında çoğu kişi tökezleyecek, ben de dahil. Keşke İtalya'nın kazanacağını söyleseydim.

İtalya'yı sadece @Dosi ve @Ege Bartu demiş, ama ilk maçtan sonra tahmin hakkı olsaydı çoğunluk İtalya diyebilirdi ben de dahil

İtalya'yı sadece @Dosi ve @Ege Bartu demiş, ama ilk maçtan sonra tahmin hakkı olsaydı çoğunluk İtalya diyebilirdi ben de dahil
İtalya'nın formunu hesaba katıp düşünüp direkt "İtalya" demek lazımdı aslında. Biraz doğaçlama tercihler yaptık. Böyle diyoruz diyoruz ama çok sürpriz bir sonuç da çıkabilir, hiç şaşırmam.

Danimarka şu an en zayıf halka gözüküyor ama kupayı kazanırsa da şaşırmam ben de bu kadar sürprizden sonra

Reactions: 12.Adam and Araf
Böylelikle şampiyonun kim olacağı final maçında belli olacak ve gerilim had safhada olacak... Öte yandan İngiltere kupayı kazanırsa @Maskeli Fedai ’ye ekstra 4 puan eklenecek ve yarışın kaderini etkileyecek bir durum haline gelecek... Üçüncülük etiketi içinse 5 aday içerisinden @12.Adam averaj farkıyla şimdilik önde...

@Dosi

Uzatmaya gidince uyudum. Şuan bilmiyorum kim tur atladı

Ya 2 maçta da 1-1 yazma fikrim vardı. Resmen 6 puan alma şamsımı tepmişim

Uzatmaya gidince uyudum. Şuan bilmiyorum kim tur atladı

Ya 2 maçta da 1-1 yazma fikrim vardı. Resmen 6 puan alma şamsımı tepmişim
Tur atlayan çoook sevdiğn bir ülke
Kazanırsa kupayı Maskeli şampiyon olacak...

Reactions: 12.Adam and Dosi
Ah desene zehirli ok işe yaramadı

Ah be Danimarka, resmen kendine gol atarak kendi kaderini kendisi olumsuz yönde belirledi
Danimaka daha da iyi oynadı üstelik, İngiltere hem kötü oynadı hem de uzatmalarda tartışmalı bir penaltıyla kazandı... Diğer gol de zaten kendi kalelerine malum... Finalde İtalya parçalar umarım

Reactions: 12.Adam and Dosi