Esra Ezmeci'nin Yeni Adresi Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
38mb46x.png

Geçtiğimiz yaz sezonunda 'Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya' programını sunan Esra Ezmeci'nin yeni adresi belli oldu.

Yazdığı kitaplar yok satan uzman klinik psikolog Ezmeci, bugünden itibaren (7 Ağustos pazartesi) hafta içi her gün Beyaz TV'de 'Esra Ezmeci ile Yeni Baştan' programıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hayatın içinden hikayelerin aktarılacağı Esra Ezmeci ile Yeni Baştan, bugünden itibaren hafta içi her gün 14.20'de Beyaz TV'de!

Bu tür programlarin yasaklanmasini diliyorum. Esra ve Didem de dahil. Milletin psikolojisini bozmaktan baska bir seye yaramiyor.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
Az önce programa nasıl olmuş diye bakiyim dedim. Uzun süredir bu kadar iğrençliğe tanık olmamıştım. Adam karısı kendisiyle barışsın istiyor. Ama hayat kadınlarıyla fotoları var. Bunlar ortaya çıkınca eşim tuttu benim için diyor.. öğkk.. ama içki kutsal aile yapımızı bozuyor :D

Dün Kısmetse Olur, bugün de Gerçeğin Peşinde ve Fulya ile Umudun Olsun'da işlenen konuları devam ettirdi. Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp aynı şeyleri mi işleyecekler merak ediyorum. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Gizmen