ESKİLERDEN KİM KALDI?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oo müzik ilgi alanım bu zamana kadar kulaklık hiç çıkartmayan nesildeniz :) elhamdülillah beklerim davetlerinizi..

@bazinga 'da yarışmacı. Eski Nesil Ozan'a hep iyi puan veriyorum. Ozan bu daveti senin için yaptım bilesin:A

KrAlemci

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
48
Puanı
169
Web Sitesi
www.eacakici.com
@bazinga 'ya yeni kullanıcı ismini bildirmen yeterli, bi de olmadı etiket gibi birşeyde bu kullanıcı ismini ayarlayabilir profilinde (emekli yazısı gibi yani) Hem sen hem de biz memnun oluruz bu durumdan :A
Sen ve senin gibi etiketlemek isteyen kişiler için kullanıcı adı talebi yaptık bakalım @KrAlemci olarak sevgiler.

• Harika
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hoş geldin aramıza, umarım kalıcı olursun. Güzel bir ortamımız var, yaklaşık 5-6 yıldır ben de buradayım. Sohbetlerimize bekleriz. :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Memnun oldum enerji süper burada..

Selam dostum! :) Sistem eskileri unutmamış olması sevindirici,yeniler de ki enerji güzel biraz bakındım da güzel bir ortam var.
Tavsiyem eski üyeler bir şekilde maillerine bakan insanlardır. Bu karantina günlerin de herkes eski maillere bakar :) şuan da sitenin tam olarak amacı ne ?

Beykent üni. Bilg Müh. 3 yıldır Türkiye Apple Inc de genius olarak çalışmaktayım. Sitenin eski konseptin de moderatörlerin moderatörlüğünü yaptım :) daha çok Oyun ve eski dille "Warez" dediğimiz indirme platformu üzerine çalışmalarım vardı. Fakat açtığım konular ve projeler sitenin gelişimin de ve tanıtımında çok kişi çekmiştir.
Eskiden her şey güzeldi klişesini geçerek sizlerinde arasına tekrar çok aktif olmasam da takip ederek bura da olmak istiyorum.

Teşekkür ederiz senin olduğun dönem nasıldı bilmiyorum şuan iyi forumumuz :D

Berk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
139
Selamlar ,
Görüşmeyeli 10 seneye yakın olmuştur. Kimler burada :) ses ver FavoriForumum!
Birden bire içime doğdu ve dedim ki hadi bir favoriforumuma gireyim. Bir de ne göreyim karşımda Emir. :) Herkese selamlar Ozan sana da merhaba !!!!! Merhaba FavoriForumum!