ESKİLERDEN KİM KALDI?

KrAlemci

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
48
Puanı
169
Web Sitesi
www.eacakici.com
O nasıl bir nick, etiketlemeye kalksak yarım saat cebelleşiriz. :F

Hoşgeldin Kralemçi. 😁
2008 De üye olduğumda o zaman "Recep İvedik" gibi tuşlara fazla basmışım :D biraz abartmayalım lütfen hoşbulduk burada süper insanlar görünüyor.

KrAlemci

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
48
Puanı
169
Web Sitesi
www.eacakici.com

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ooo Emir hoşgeldin. OzaN ben. :D

O nickle giriş yapabilmene şaşırdım ve sevindim. Sistemin destekliyor olması bile şaşırtıcı. :D

Çok uzun zaman oldu senin dönemden pek kimse kalmamıştır muhtemelen. Birkaç jenerasyon geçti üstünden. :A

• Beğendim
Reactions: gayeşcinselim

KrAlemci

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
48
Puanı
169
Web Sitesi
www.eacakici.com
Emir mi ne güzel isminiz varmış melek bende ozan adını değişti @bazinga yaptı :Dburaralardır zaten konunuza bakmış :D
Memnun oldum enerji süper burada..
Ooo Emir hoşgeldin. OzaN ben. :D

O nickle giriş yapabilmene şaşırdım ve sevindim. Sistemin destekliyor olması bile şaşırtıcı. :D

Çok uzun zaman oldu senin dönemden pek kimse kalmamıştır muhtemelen. Birkaç jenerasyon geçti üstünden. :A

Selam dostum! :) Sistem eskileri unutmamış olması sevindirici,yeniler de ki enerji güzel biraz bakındım da güzel bir ortam var.
Tavsiyem eski üyeler bir şekilde maillerine bakan insanlardır. Bu karantina günlerin de herkes eski maillere bakar :) şuan da sitenin tam olarak amacı ne ?
Kendini tanıtsan tanımayanlar için güzel olurdu aslında eski üyesin ama tanimayanlar için yeni bir üyesin aynı zamanda. :A Neler yapiyorsun, nerelisin falan. 😁

Beykent üni. Bilg Müh. 3 yıldır Türkiye Apple Inc de genius olarak çalışmaktayım. Sitenin eski konseptin de moderatörlerin moderatörlüğünü yaptım :) daha çok Oyun ve eski dille "Warez" dediğimiz indirme platformu üzerine çalışmalarım vardı. Fakat açtığım konular ve projeler sitenin gelişimin de ve tanıtımında çok kişi çekmiştir.
Eskiden her şey güzeldi klişesini geçerek sizlerinde arasına tekrar çok aktif olmasam da takip ederek bura da olmak istiyorum.

KrAlemci

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
48
Puanı
169
Web Sitesi
www.eacakici.com
Memnun oldum Emir, Eyüp bende. Fotoğraf 10 yıllık bir ara güncel halini de görmek isteriz. :A
18814545_866292330184491_3368393512416970139_o.jpg
23905235_962440773902979_1390985620510576372_n.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Memnun oldum enerji süper burada..

Selam dostum! :) Sistem eskileri unutmamış olması sevindirici,yeniler de ki enerji güzel biraz bakındım da güzel bir ortam var.
Tavsiyem eski üyeler bir şekilde maillerine bakan insanlardır. Bu karantina günlerin de herkes eski maillere bakar :) şuan da sitenin tam olarak amacı ne ?

Beykent üni. Bilg Müh. 3 yıldır Türkiye Apple Inc de genius olarak çalışmaktayım. Sitenin eski konseptin de moderatörlerin moderatörlüğünü yaptım :) daha çok Oyun ve eski dille "Warez" dediğimiz indirme platformu üzerine çalışmalarım vardı. Fakat açtığım konular ve projeler sitenin gelişimin de ve tanıtımında çok kişi çekmiştir.
Eskiden her şey güzeldi klişesini geçerek sizlerinde arasına tekrar çok aktif olmasam da takip ederek bura da olmak istiyorum.
Ben de öyle düşünüp eski üyelere mail attım işte geçen gün ama ne yazık ki bazıları zamanında yanlış mailler vermiş ve ulaşılamıyor. Bir de hotmail bir ara eski mail adreslerini silme gibi bir şey yapmıştı o nedenle hotmail olanların çoğu işe yaramaz halde diye anladım. İnşallah senin gibi sürpriz yapan birkaç kişi daha çıkar. :)

Meslektaş oluyormuşuz sevindim. :) Zaten çok meraklıydın bu işlere şaşırtıcı olmadı. :D

Warez dönemi zaten senin son zamanlarında bitmeye başlamıştı sanırım. Şu an tamamen yasal içeriğe sahibiz. Daha çok dizi ve film üzerine konulara ilgi olmakla birlikte hemen her telden bir şeyler var sitede. Daha çok haber ağırlıklı sosyal platform tarzı bir yapıya büründük yani. Siyaset yasak olmak kaydıyla. :) Bekleriz seni de yeni düzende de...

• Beğendim
Reactions: KrAlemci