Star Erkenci Kuş - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Güzel bir başlangıç yaptı dizi, kadrosu baya iyiymiş. Öncelikle 'Sanem' karakteri ile Demet Özdemir döktürüyor. Tabi yabancı olduğu bir rol değil, neredeyse kaç dizide aynı karakteri oynadı. Yine benzer rolde, bu rolde ondan iyisi olmayacak gibi bu gidişle. :F Can Yaman da yakışmış rolüne, o da Dolunay dizisindeki rolüyle karşımızda. İki başrol de aynı rolle dönmüş, dizi uzun ömürlü olur inşallah o ayrı ama bundan sonraki işlerinde umarım farklı rollerde görürüz kendilerini. :X

Birand Tunca baya dikkatimi çekti, baya yakışıklı ve başarılı. İlk kez izliyorum ya da ilk kez dikkatimi çekiyor, önü açık kendisinin bu diziden sonra. Öznur Serçeler, Dolunay dizisinde daha samimiydi ama burada rolü gereği soğuk biraz, yine de çok başarılı. :bhr:

Genel olarak beğendim projeyi, ikinci bölümle birlikte açılacak. Emre'nin şirketlerini sevdiği kadına satması, Can ve Sanem yakınlaşması başlayacak. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM

Dizi açılmaya başladı yavaş yavaş, Sanem baya güldürüyor. Emre'nin sevgilisi çok itici, nereden buluyorlar böyle tipleri tamı tamına. :T:

Leyla'sız şirket olmuyor, diğer bölüme gelir herhalde. Ayhan baya güldürüyor, No: 309'da da çok güldürüyordu beni. :D

Sanem'in ''Öbürü değil, Sanem'' başlığı güldürdü bayağı. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,123
Puanı
1,061
Sonra bu ülkede neden bilim-kurgu, fantastik, layığıylla polisiye dizi çekilmediği belli oldu.

Fotografik hafızaya sahip ol ve komidiye malzeme olsun...

İlk yarım saat iyiymiş ama şuan işe girince sıkılmaya başladım... Kasıntı esas oğlan çıkmaya başladi...
Can'ın memeleri heyecanlandırmadı mı :A
Çok kısa bir sahnede vardı :A
Erkeklerin içinde kala kala oda parlakçı olmuş :A Ama yanlış kişiden başlıyor bu Hanzo listesine giriyor parlakçılık için benle @Yiğitt den ders almalısın @denizz19 :A :A :A
Goril yaman ve Demet Özdemir'e murex dor ödülü verilmiş bu Araplar iyice sapitti :eek:

• Güldürdün
Reactions: serhatt