'Erkek Severse' Dizisinden Yeni Detaylar! | beIN Connect

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,872
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0

Erkek Severse'den yeni detaylar!

Yapımcılığını Faruk Turgut'un, yönetmenliğini Ömür Atay'ın, senaristliğini Aslı Zengin'in üstlendiği; Alperen Duymaz'ın bir dijital pazarlama şirketinin sahibi Kenan karakterine hayat vereceği ve ilk sezonu 13 bölüm sürecek olan dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Eşinden boşanmış, 2 çocuklu ve yeni girdiği iş yerinde yeni bir sayfa açacak olan Zeynep karakterine kimin hayat vereceği ise henüz belli değil.

Erkek Severse, yakında beIN Connect'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica
E bu bildiğin yaz dizisi. :A Biraz daha bekleseydiniz de gelecek yaz FOX'ta yayınlansaydı. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies
Yalnız neden başrol hanımkızımız 2 çocuklu ve eşinden boşanmış, böyle romcom olmaz. :A

Tutmayacak iş için yaz dizilerini çakmışlar bir de.

Bu senaristten ve yapım şirketinden başka türlüsü beklenemezdi zaten. Alperen böyle bir projeyi neden-nasıl seçti çok merak ettim doğrusu.

Geçen gün dediğim gibi Alperen'i sürekli dram ve aksiyon dizilerinde değil de farklı tür işlerde de görmek istiyorum. Ama Aslı Zengin - Gold Film ikilisiyle bu senaryo biraz yanlış seçim olmuş gibi.

Zeynep karakterini de Demet Özdemir, Özge Gürel oynarsa şaşırmam. :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: cookies
Aslı Zengin, Magazin Noteri'ne konuk olmuş. Dizi ile ilgili konuşuyor. İşaretledim kısmı, izlemek isteyen olursa:

Sırf merakımdan ilgili kısma baktım da bekar kadın yerine boşanmış kadın yazmayı ne kadar büyük bir meziyet gibi anlatıyor. Alkış mı tutmamız lazım bu über farklı senaryoya. :A