Erdal Beşikçioğlu "Shameless" Uyarlamasıyla Mı Dönüyor?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Geçtiğimiz yıllarda uyarlanacağı açıklanan ve uyarlanmadan rafa kalkan "Shameless"in uyarlanacağı netleşti!

Yeni sezonda yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını uyarlama dizileriyle büyük dikkat çeken Medyapım üstlencek. Dizinin süresinin 1 saati geçmeyeceği netleşen ilk bilgilerden. Çalışmalarına son hız devam edilen dizi için ünlü isimlere teklif gitti bile.

Son olarak "Kuzey Güney"dizisinde izlediğimiz Bade İşcil, teklif giden ilk isimler arasında. Bade İşçil'in teklife olumlu baktığı söyleniyor. Dizinin sürpriz ismi ise son olarak "46: Yok Olan" dizisiyle izlediğimiz Erdal Beşikçioğlu. Beşikçioğlu ile yapımcının anlaşma noktasında olduğu öğrenildi.

Dizinin en geç Ocak 2017'de başlaması bekleniyor.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
561541351. Geleneksel Shameless Uyarlanıyor haberlerimizde bu sene...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,015
Puanı
1,061
Bu haber de her sene yeniden hortluyor, ama somut bir şey olduğu yok. Ne zaman ekranlara sansürden uzak ve yeniliğe açık bir hale gelir, ancak uyarlanır. Böyle bir olayın gerçekleşme ihtimali de maalesef çok az.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
tutmayacağı kesin bi iş boşa uğraşmasınlar

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ferhan Şensoy olmalı kesinlikle. Adamın oyunculuğu nasıl bilmiyorum ama tip olarak ve ayyaş rolüne uygun bi tipi var:X
Erdal Beşikçioğlu hep doğrucu/dürüst adam rollerinde oldugu için o rol ona gitmez. Frank Allah'ın yüzsüzü, utanma denen bişey yok adamda:F Ayrıca Erdal çok dramatize eder rolünü

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Bu sefer cidden oluyor herhalde. Bade sicil doğrulamış diyorlar. Bende Ferhan şensoy olsun derimm

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Dizinin orjinalini bilmiyorum. Uygun degilse muhakkak cok degistirilir. Kavak yelleri degistirilmisti baya. Orjinalini bastan sona izlemistim. Orda escinsel bir oglanla kizkardeste vardi ama kavak yellerinde haliyle o kisilere yer verilmedi.

s10

Favori Üye
Reaksiyon puanı
93
Puanı
40
Fotoğrafımı oluşturan bir dizi için yorum yapmak isterim :) ,öncelikle shameless bu ülkede olamaz abi , imkansız şu an için. Ben film gibi ağır izliyorum diziyi ama şöyle sahneler var frank bir başka kadının önüne çıplak geliyor ve sonra bu kadınla birlikte yaşıyor, evde herkes ilişki halinde , biralar içkiler havada uçuşuyor, kev bebek sahibi olmak için v nin annesiyle cinsel ilişkiye bile girdi lan. Bunları tv 'ye nasıl aktaracaklar bazen ben de düşünmüyor değilim acaba böyle bir dizi yazmaya kalksam nasıl olur diye, yok abi işin içinden çıkamıyorum, bir de lip gibi efsane bir karakterikolay kolay kimse canlandıramaz.
Ferhan şensoy diyeni gördüm, büyük bir tiyatro ustasıdır ,en son geçenlerde kavuğu rasim öztekin'e vermişti görmüşsünüzdür, bu arada izlemeyenlere pardon filmini de tavsiye ederim çok güzeldir. eğer o bu işi kabul etmişse gerçekten değerli bir yapım olur ama şu an için mümkünatı yok.

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Başrol hazal kaya olmuş bence hazal kaya dan fiona olmaz bu dizi zaten uyarlanamaz ian ve mickey olmadan nasıl olucak bizim toplum çok yobaz bu diziyi uyarlayamazsiniz