Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,145
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ENGIN-1-696x696.jpg

t25_irem-helvacioglunun-kabus-678.jpg

Engin Öztürk ve İrem Helvacıoğlu 'Annenin Sırrıdır Çocuk' dizisinde!

'Kırgın Çiçekler', 'Aşk ve Mavi', 'Adı: Zehra', 'Zengin ve Yoksul', 'Aşkın Tarifi' ile 'Elkızı' gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen NTC Medya, adı 'Annenin Sırrıdır Çocuk' olarak belirlenen yeni bir dizi hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar'ın oturacağı ve TV8'de yayınlanacak olan dizinin başrolünde Engin Öztürk ile İrem Helvacıoğlu yer alacak.

Annenin Sırrıdır Çocuk, yakında TV8'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Tv8 sen Fox değilsin kendine gel , bu kadar diziyi ne yapacaksın ? :eek: Yaz dizisi mi bu acaba ?

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,066
Puanı
1,060
Oha TV8'e bak sen.

İrem uğursuzu Hande Doğandemir'le yarışıyor, hala ısrarla dizi teklifi ediliyor şaşırtıcı. NTC faktörü de göz önüne alınınca Engin'e yazık olacak.

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Engin Öztürk röportajında bu ay içerisinde çekimlerin başlayacağını söyledi. Mart sonu, Nisan başı için hazırlanıyordur.

Kırmızı Oda 'yı harcayacak bu adam . @Aserat :(
Tv8 zaten dolu be adam , git Exxen için dizi alımı yap , koskoca platformu iki diziyle dönderiyorsun .

• Üzücü
Reactions: Aserat

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Kırmızı Oda FİNAL loading...
Başka bir açıklaması yok. Survivor bu kadar iyi reytinglerde devam ederken , Survivordan gün çalacağını düşünmüyorum. ( dizinin tutacağını da pek düşünmüyorum). En fazla Kırmızı Oda nın şu anki aldığı 3-4 reyting alır. Ses getirecek bir yapım olacağa benzemiyor.

Umarım Kırmızı Oda'ya hak ettiği güzel bir final hazırlarlar.

• Üzücü
Reactions: Cervantes

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
TV8 ve NTC mi. :eek: Adımlarını sağlam atmaya çalışan Acun'un hiçbir dizieini tutturamayan şirkete bel bağlaması ilginç. Ayrıca başroller de ne alaka dedirtecek bir ikili. Umarım yazın başlar da sezon içinde yayına girip birilerinin hakkını yemez.

Tv8 sen Fox değilsin kendine gel , bu kadar diziyi ne yapacaksın ? :eek: Yaz dizisi mi bu acaba ?
Yoksa Kırmızı Oda'yı harcayacaklar mı matmazel. :(

• Üzücü

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
TV8 ve NTC mi. :eek: Adımlarını sağlam atmaya çalışan Acun'un hiçbir dizieini tutturamayan şirkete bel bağlaması ilginç. Ayrıca başroller de ne alaka dedirtecek bir ikili. Umarım yazın başlar da sezon içinde yayına girip birilerinin hakkını yemez.

Yoksa Kırmızı Oda'yı harcayacaklar mı matmazel. :(
Ben de ilk yaz dizisidir diye düşünmek istedim ama çekimlerine bu ay başlayacaklarını duyunca moralim bozuldu. :( Kanalın bu zamana kadar en yüksek reyting almış ve aylarca kanalı zirvede taşımış bir diziyi şurada sezon sonuna 3 ay kalmışken apar topar bitirmek de bu sektörün vefasız ve acımasız yüzünü gösteriyor sanırım.

• Üzücü
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
Ben de ilk yaz dizisidir diye düşünmek istedim ama çekimlerine bu ay başlayacaklarını duyunca moralim bozuldu. :( Kanalın bu zamana kadar en yüksek reyting almış ve aylarca kanalı zirvede taşımış bir diziyi şurada sezon sonuna 3 ay kalmışken apar topar bitirmek de bu sektörün vefasız ve acımasız yüzünü gösteriyor sanırım.
Ay sen de dur hele daha ortada bir şey yokken bitirdin diziyi. :A Altından bir şey çıkacağından değil ama TV8'in sitesinde Diziler kısmında Süslü Korkuluk görünmüyor keşke başka kanala geçmiş olsa da yer açılsa. :A

• Güldürdün

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ay sen de dur hele daha ortada bir şey yokken bitirdin diziyi. :A Altından bir şey çıkacağından değil ama TV8'in sitesinde Diziler kısmında Süslü Korkuluk görünmüyor keşke başka kanala geçmiş olsa da yer açılsa. :A
Zannetmiyorum başka kanala geçsin , Acun Ogm ile arasını bozmaz . Bu zamana kadar birlikte yaptıkları her dizi tuttu , fragmana ve kurulan kadroya bakarsak Süslü Korkuluk da tutacak hissini veriyor. Görünen o ki Acun 'da , Ogm 'de gözden çıkarmışlar Kırmızı Oda'yı maalesef. :(

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Evet ben de baktım da tanıtımı bile yok. Tanıtım sayfasına girdiğinde boş. Bakalım artık altından ne çıkacak. Acaba Star a mi geçti🤔

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,070
Puanı
610
Annenin Sırrıdır Çocuk dizisini size verelim , söylenenlere bakma sen , sezonun en iddialı işidir kendisi . :A
Aman onu istemiyorum , sizde kalsın o , hatta üstüne biz size para verelim.
Ben bugünleri de mi görecektim. Kanalın elinde 1 dizi 1 de İbo Show var. Artık bir kendine gelmesi lazım. Bu nedir ya. Kim beddua etti bu kanala. Psikolojim bozuldu. Artık ben de fanlığı bırakacam😆😂

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,980
Puanı
1,061
Zannetmiyorum başka kanala geçsin , Acun Ogm ile arasını bozmaz . Bu zamana kadar birlikte yaptıkları her dizi tuttu , fragmana ve kurulan kadroya bakarsak Süslü Korkuluk da tutacak hissini veriyor. Görünen o ki Acun 'da , Ogm 'de gözden çıkarmışlar Kırmızı Oda'yı maalesef. :(

• Güldürdün

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Aman onu istemiyorum , sizde kalsın o , hatta üstüne biz size para verelim.
Ben bugünleri de mi görecektim. Kanalın elinde 1 dizi 1 de İbo Show var. Artık bir kendine gelmesi lazım. Bu nedir ya. Kim beddua etti bu kanala. Psikolojim bozuldu. Artık ben de fanlığı bırakacam😆😂
Tamam üzülme yanında da Canım Annem adlı günlük diziyi verelim . Star 'a böyle star projeler yakışır. :bhr::A

• Güldürdün
Reactions: STAR

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
860
TV8 kendine gel sen programlarınla tanınan bir kanalsın nerden çıktı dizi atağı yapmak :A İrem Helvacıoğlu'nun bu uğursuzluğa rağmen teklif alması :A

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Kaçak Gelinler NTC'nin kendini aştığı bir diziydi. :A Yeniden TV8'le anlaşıp İrem Helvacıoğlu'nu başrol yapmaları yok mu, cidden bu saatten sonra bırakın cacığı salatalık bile olmaz bu NTC'den. :A