En Yakın Arkadaşınızla Aynı Kişiye Aşık Olsanız Ne Yaparsınız?

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Üzücü
Reactions: The_Erinch

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çok genç dönemlerdi dostum... Evlilik kelimesinin ağza gelmediği zamanlar....18-19 çağlarım olması lazım.
Hani yıllar yıllar geçti, evlendik gibisinden bir şey beklerdim manasındaydı o dediğim. Yoksa çok genç yaşta oluyor genelde böyle şeyler. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Birdaha iletişimim olmadı kendisiyle...aradım yalan değil...Ama birdaha haber alamadım.
Cümlenin devamını konuşmaya devam ettiniz diye okumuştum bir an ama arkadaşınla konuşmaya devam etmişsiniz. En azından arkadaşlığınız bozulmamış, o bile iyi. Ayrılıklar araya girince tabii zor oluyor sonrasında iletişim konusu.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,219
Puanı
1,060
Cümlenin devamını konuşmaya devam ettiniz diye okumuştum bir an ama arkadaşınla konuşmaya devam etmişsiniz. En azından arkadaşlığınız bozulmamış, o bile iyi. Ayrılıklar araya girince tabii zor oluyor sonrasında iletişim konusu.
Aynen toy zamanlardı... şimdi o arkadaşım evli,çocuğu bile var..20 yılı geçen dostluğumuz var..yaşananlar anı sadece.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aynen toy zamanlardı... şimdi o arkadaşım evli,çocuğu bile var..20 yılı geçen dostluğumuz var..yaşananlar anı sadece.
Geçmişe saplanan bir karakter yoksa insanda, sonsuza kadar bile gidebilir dostluk, arkadaşlık. Bazı arkadaşlar sırf o olaya bile kafası takılabilir, yıllar sonra aklına gelebilir ve tavrı sürekli olarak sürebilir. Arkadaşını da iyi seçmek gerekir bu yüzden de, takıntılı insansa zor olur arkadaşlığı, biter gider. En azından arkadaşın takıntılı değilmiş, bu çok iyi bir şey. Allah herkese takıntısı olmayan, iyi yürekli arkadaşlar nasip etsin. Gerisi hallolur.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch