En Son Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,775
Puanı
1,061
Adını Sen Koy saatine göre iyi başlamış. Star (özellikle bu çarşamba) baksın da dizi nasıl yükseltilir ders alsın. Tebrikler TV8 ailesi. :Z

Elma niye bu kadar coştu bir anda. Kesin şişiriyorlar. :A

TOTAL
1. Çukur - 11,82 | Show TV
2. Söz - 7,73 | Star TV
5. Yasak Elma - 6,49 | Fox TV
16. Ege'nin Hamsisi - 3,07 | TRT1
20. Masterchef Türkiye - 2,79 | TV8
38. Bir Umut Yeter - 1,51 | Kanal D

AB
1. Çukur - 12,20 | Show TV
4. Yasak Elma - 5,80 | Fox TV
5. Söz - 5,21 | Star TV
9. Masterchef Türkiye - 3,71 | TV8
10. Ege'nin Hamsisi - 3,64 | TRT1
36. Bir Umut Yeter - 1,10 | Kanal D

Şişirme değil emekle yükseliyoruz :A :A

Adını Sen Koy share olarak çok kötü ama ab'de rtg olarak iyi başlamış. 2 reytinglere kadar çıkar özellikle çarşamba ve cuma günleri.

Dün Savaşçı bugün Yasak Elma tebrikler. :A

kızım dizisinin reytingleri nerde bu dizi hangi gündü bir türlü reytinglerini göremedik nasıl gidiyor acaba :)

Nihayet, UTC 5 reytingi gecti. Ben bu bölümde düser diyordum ama neyseki yükselmis. Darisi Totalin basina artik. Merve de gelse raylar yerine tamamen oturur. :Z

Kadin her zamanki gibi 3 grupta da zirvede yer alarak farkini göstermis. Söylenecek söz birakmadi artik. :bhr:

Utc reytinglerini arttırıp ab de yeniden 5 reyting üstüne çıkmış sevindim. Mervem gelse yeniden 4-5 lere çıkacaktır totalde de

Çukur son haftalar bir düşmeye başlamıştı bu hafta tekrar ortalığı yıkmış Yamacın delirmesi sayesinde :A :A :A @MasacRE- @kerem @serhatt @xemrexxx

Ne güzel deliriyor dimi :bhr:

Bizde hiç ağlama zırlama yoktu cenazede. :F
reytingler biraz daha düşerse Serhan bizim Serhat gibi totosu açık gezecek dizide:A @Yiğitt @cookies @gözlemci @ozmoturk @dreamy @turkuazz @MasacRE- @DarkLegenD
DrV9lsAW4Ao2OpQ.jpeg
DrV9mLVWoAEpsi-.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Seninde mi dikkatini çekti :eek::eek: benimde bayağı dikkatimi çekti Bölümü izlerken :A

Onları da erkek poposu uzmanı olarak @Çiğdem- incelesin bir:A
Adamın suratınıda görseydik keşke şimdi suratı tipsiz çıkarsa hayllerimiz yıkılır :F Ama bu açıdan fena değil evet :A :A :A @Harunnn60 @Yiğitt