En Son Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
TV8 de hiç bırakmadı yayınlamayı. Üstelik Ranini de tekrar yayınlamaya başlamış. Bizim forum için de yönetimi ikna çalışmalarım sürüyor. :A
Uçankuş'un kendi sitesindeki reyting tabloları çok iyi ve sadeydi keşke orada da yayınlansa. :( Birkaç yıla yeniden başlanır yayınlanmaya böyle bir saçmalık dünyada yok. :D

Petek'in ahı ne zaman çıkacak yetti artık. :A
Onu bilmem de bunlara bulaşılmaz çingene gibiler, Show'a neler yazmışlardı hatta Turgay Ciner için müstehcen dizi çekmişlerdi. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Aserat

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Uçankuş'un kendi sitesindeki reyting tabloları çok iyi ve sadeydi keşke orada da yayınlansa. :( Birkaç yıla yeniden başlanır yayınlanmaya böyle bir saçmalık dünyada yok. :D

Onu bilmem de bunlara bulaşılmaz çingene gibiler, Show'a neler yazmışlardı hatta Turgay Ciner için müstehcen dizi çekmişlerdi. :A

Hatırlıyorum. :A Arım Balım Peteğim başlasa izlenir bence. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061

Ranini.tv'nin tabloları da güzel. Ama TV8'inkiler çok saçma kendisi gibi. :A

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Sizin paylaştınız şeylerde göremiyorum zaten ikimizin yerinemi öyle bşi var :F
Resmin üstüne getirdiğinde sol ve sağ tarafta oklar çıkacak. Onlara basa basa başında AB yazan yere gel görürsün. :A Ya da direkt göstereyim. :A

11DIRILIS ERTUGRUL (TKR)TRT 110:57:5513:45:401.338.08

• Harika
Reactions: Çiğdem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Zuhal koptu gidiyor maşallah. Temizlik Benim İşim ortalama devam ediyor. AB'de de toparlamış. Fox'un Prime-Time'i iyiydi zaten. Gündüz kuşağı da uçuyor.:Z

Damat Bayıldı tahmin ettiğim gibi sıkışık, karışık bi format olmuş. Her şeyi yapmaya çalışmışlar. İnsanı yoruyor. Kötü de başlamış.
Seda'da çökmüş ki bunlar daha başlangıç. Esra gelince iyice çöker.

Can Evim 30 bölüm garantisi olan dizilerdendi galiba ama haftaya aniden final yapabilir. Berbat gidiyor. Şu kız yine dizi tutturamadı nasıl mutluyum anlatamam.:A

• Olmamış

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Zuhal koptu gidiyor maşallah. Temizlik Benim İşim ortalama devam ediyor. AB'de de toparlamış. Fox'un Prime-Time'i iyiydi zaten. Gündüz kuşağı da uçuyor.:Z

Damat Bayıldı tahmin ettiğim gibi sıkışık, karışık bi format olmuş. Her şeyi yapmaya çalışmışlar. İnsanı yoruyor. Kötü de başlamış.
Seda'da çökmüş ki bunlar daha başlangıç. Esra gelince iyice çöker.

Can Evim 30 bölüm garantisi olan dizilerdendi galiba ama haftaya aniden final yapabilir. Berbat gidiyor. Şu kız yine dizi tutturamadı nasıl mutluyum anlatamam.:A
Yorum yapmak için yorum başrol kızın bundan önceki dizisi Kırgın Çiçekler :A Bari sallıyorsun tutarlı salla :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aşk-ı Memnu tekrarı tüm gündüz kuşağı yapımlarını açık ara sollayıp AB grubunda 10. olmuş. Üzerinden 10 yıl geçti, hala ülkenin en sevilen işi. :bhr:

Canevim iyice dökülüyor, maliyeti nasıl karşılıyor? Eylül ayı içerisinde biter büyük ihtimal...

Zuhal Topal güzel gidiyor, Seda Sayan bayağı gerilere düşmüş. Damat Bayıldı da fena başlamamış. :X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy