En Son Reyting Sonuçları

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Kuzgun'un boş meydanda aldığı sonuçlara bak. Yeni sezon onayı hak etmiyor. Eğer uzatılırsa seneye çiğ çiğ yerler bunu.

• Sinir Bozucu
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kuzgun'la ilgili niyetlerim var o yüzden bitmese iyi olur. :A Reytingleri de bitmesine neden olacak kadar kötü değil ama boşlukta daha iyi gitmesi gerekiyordu. Yine de yazın verilecek tekrarlarla yükselebilir o yüzden devam etmeli.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kuzgun'la ilgili niyetlerim var o yüzden bitmese iyi olur. :A Reytingleri de bitmesine neden olacak kadar kötü değil ama boşlukta daha iyi gitmesi gerekiyordu. Yine de yazın verilecek tekrarlarla yükselebilir o yüzden devam etmeli.
@xBUGRAx ile niye cevap vermiyorsunuz soruma eyyy coooo adminlerrrr!:bağır:
Son umut @Yiğitt :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Aserat

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
oooooo ne güzel :bhr: Kıskanmadım ama imrendim azıcık :A
Birkaç yıldır gidemiyordum ODTÜ'ye, bu yıl yapılmayacak falan dendi de sonradan yapılsın kararı falan çıktı ya ondan dolayı desteğe gittim. Bana gerek yokmuş, öyle böyle kalabalık değildi. En kalabalık şenlik diyorlardı zaten, bayağı kendimizden geçtik. :bhr: Normalde Gazapizm yoktu olacaklar arasında, sürpriz yaptı onlar yaklaşık bir saat sahnede kaldı ama en keyiflisi onlarındı. :D

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Birkaç yıldır gidemiyordum ODTÜ'ye, bu yıl yapılmayacak falan dendi de sonradan yapılsın kararı falan çıktı ya ondan dolayı desteğe gittim. Bana gerek yokmuş, öyle böyle kalabalık değildi. En kalabalık şenlik diyorlardı zaten, bayağı kendimizden geçtik. :bhr: Normalde Gazapizm yoktu olacaklar arasında, sürpriz yaptı onlar yaklaşık bir saat sahnede kaldı ama en keyiflisi onlarındı. :D
Biraz daha imrendim :T: Ne güzel, eğlence gibisi varmı :D Bende kisa bir süre sonra Olimpiyat sporcularla buluşuacağımız bir etkinliğe katilacam. Artık her sene bir gelenek haline geldi. Müzik yok ama bizde birşeylere binip, yada farkli spor aktivitetlerini deneyip eğlenecez :A (Liseberg, buranin en büyük eğlence parkı, turistlerin akın ettiği bir yer, orda olacak buluşma).
Gerçi Mayıs ayımız iyi geçiyor. Mayıs sonlarindada Karnaval olacak, bir sürü ülkeden dansçilar müzisyenler geliyor. Berezilya dansçılarıda var :F
aaa benimde baya aktivitem olacakmış mayısta, unutmuşum :A
Foto atarım belki günü gelince :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Biraz daha imrendim :T: Ne güzel, eğlence gibisi varmı :D Bende kisa bir süre sonra Olimpiyat sporcularla buluşuacağımız bir etkinliğe katilacam. Artık her sene bir gelenek haline geldi. Müzik yok ama bizde birşeylere binip, yada farkli spor aktivitetlerini deneyip eğlenecez :A (Liseberg, buranin en büyük eğlence parkı, turistlerin akın ettiği bir yer, orda olacak buluşma).
Gerçi Mayıs ayımız iyi geçiyor. Mayıs sonlarindada Karnaval olacak, bir sürü ülkeden dansçilar müzisyenler geliyor. Berezilya dansçılarıda var :F
aaa benimde baya aktivitem olacakmış mayısta, unutmuşum :A
Foto atarım belki günü gelince :A
Sizin oralar iyi, sürekli etkinlik var. Biz de böyle olunca anca zar zor gidebiliyoruz. :F

Bu akşam da Atılım Üniversitesine BERKAY geliyor, oraya gideceğim. :Z

• Harika
Reactions: Dosi

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Total
Bir Zamanlar Çukurova - 13,01 | ATV
Avlu - 4,53 | Star TV
Bizim Hikaye - 4,10 | Fox TV
Tek Yürek - 2,64 | TRT1
Çarpışma - 2,53 | Show TV
Jet Sosyete - 2,29 | TV8

AB
Bir Zamanlar Çukurova - 9,91 | ATV
Jet Sosyete - 4,32 | TV8
Tek Yürek - 3,45 | TRT1
Çarpışma - 2,95 | Show TV
Avlu - 2,76 | Star TV
Bizim Hikaye - 2,56 | Fox TV

ABC1
Bir Zamanlar Çukurova - 12,29 | ATV
Bizim Hikaye - 3,71 | Fox TV
Jet Sosyete - 3,69 | TV8
Avlu - 3,42 | Star TV
Çarpışma - 3,31 | Show TV
Tek Yürek - 3,22 | TRT1

• Beğendim
Reactions: xemrexxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dünyanın parasının harcandığı Avlu, Çarpışma, Bizim Hikaye AB'de 2 küsüre düşmüşken, BZÇ ve Tek Yürek de aynı grupta dikkat çekici düşüşler yaşamışken Jet Sosyete azıcık bir kayıpla hala 4'ün üzerinde. Helal olsun canım dizime. :Z

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,085
Puanı
1,061
Dünyanın parasının harcandığı Avlu, Çarpışma, Bizim Hikaye AB'de 2 küsüre düşmüşken, BZÇ ve Tek Yürek de aynı grupta dikkat çekici düşüşler yaşamışken Jet Sosyete azıcık bir kayıpla hala 4'ün üzerinde. Helal olsun canım dizime. :Z
konularımı taşı edepsiz.ss

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,085
Puanı
1,061
Edepsiz sensin konuların da sana diye lafa başlayacağım olmayacak. :A Taşıdım. :A
devamı da var kaknem :A ya da direkt my bölümüne konu açma özelliği getirin çok haber var :A

• Güldürdün

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Dünyanın parası mı Bizim Hikaye mi :A

• Güldürdün

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Total
Hercai - 13,54 | ATV
Arka Sokaklar - 6,91 | Kanal D