En Son Reyting Sonuçları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,631
Puanı
1,060
Total
Diriliş Ertuğrul - 15,32 | TRT1
Sen Anlat Karadeniz - 8,68 | ATV
Kuzgun - 5,05 | Star TV
Vurgun - 3,40 | Fox TV
Çocuklar Duymasın - 2,92 | Kanal D
Jet Sosyete - 1,91 | TV8

AB
Diriliş Ertuğrul - 17,62 | TRT1
Kuzgun - 4,95 | Star TV
Jet Sosyete - 4,47 | TV8
Vurgun - 3,56 | Fox TV
Sen Anlat Karadeniz - 3,49 | ATV
Çocuklar Duymasın - 2,80 | Kanal D

ABC1
Diriliş Ertuğrul - 18,66 | TRT 1
Kuzgun - 5,25 | Star TV
Sen Anlat Karadeniz - 5,08 | ATV
Vurgun - 3,86 | FOX
Jet Sosyete - 3,32 | TV8
Çocuklar Duymasın - 2,63 | Kanal D

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Jet sosyetenin totalde bu kadar dusmesine ben uzuldum dogrusu baktigim ve sevdigim bir dizi

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kuzgun harika gitmiş, çok ama çok sevindim. Sonuna kadar hak edilmiş oranlar, zamanla artacağına inanıyorum. İkinci sezonunda da gün birincisi olacaktır. :Z

Vurgun çok kötü gitmiş, senaryo çok ama çok zayıf...

Sen Anlat Karadeniz'in bu oranlarla yeni sezon görmesi olanaksız, sezon sonunda biteceği net gibi.

Çocuklar Duymasın kötü gidiyor, bakalım ne zaman alacağız final haberini?

Jet Sosyete de iyi sayılmaz.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Jet Sosyete bu sezon zaten Total'de 2 reytingin üzerine çıkamıyordu da 34. olacak kadar düşmesi kötü oldu. AB'de direnmeye devam ediyor ama o da ne kadar ayakta tutacak meçhul. Eski düzende bu bölümlerle 6 reytingi görürdü ama yeni dizilerden kötü etkilendi maalesef. Aslında Survivor'la yer değiştirip salı olsa yükselir ama muhtemelen böyle kalacak. Belki Vurgun final yaparsa 5'i geçer. Elde zaten bir tane doğru düzgün komedi var o da bitmesin. :(

Kuzgun'un yükselmesine sevindim. Tabii salı olsa 6-7 reytinge çıkardı ama Burcu 8. Gün hezimetinden sonra ekranlara bomba gibi dönüş yapmış oldu en azından. :Z Size bol çatlamalar. :A @Çiğdem @xBUGRAx

Vurgun'un yediği vurgunu gören @xBUGRAx kendini kampüs çatısından atmış diyorlar. :A Sıfır maliyetli Yaparsın Aşkım bile bu reytingleri alıyordu o yüzden 1-2 hafta daha böyle giderse final haberi gelir. Erkan ve Deniz'in yıllar boyunca kanal fark etmeksizin tüm dizilerini tutturup FOX'ta patlamaları da komik oldu. :A

İzleyici her hafta istikrarlı şekilde Sen Anlatma Karadeniz diyor teşekkürler. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Kuzgun harika gitmiş, çok ama çok sevindim. Sonuna kadar hak edilmiş oranlar, zamanla artacağına inanıyorum. İkinci sezonunda da gün birincisi olacaktır. :Z

Vurgun çok kötü gitmiş, senaryo çok ama çok zayıf...

Sen Anlat Karadeniz'in bu oranlarla yeni sezon görmesi olanaksız, sezon sonunda biteceği net gibi.

Çocuklar Duymasın kötü gidiyor, bakalım ne zaman alacağız final haberini?

Jet Sosyete de iyi sayılmaz.
Sensin iyi sayılmaz.ss Gün değişse yükselir aslında da boş gün kalmadı. Mecburen Mayıs'a kadar böyle idare edeceğiz. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Jet Sosyete bu sezon zaten Total'de 2 reytingin üzerine çıkamıyordu da 34. olacak kadar düşmesi kötü oldu. AB'de direnmeye devam ediyor ama o da ne kadar ayakta tutacak meçhul. Eski düzende bu bölümlerle 6 reytingi görürdü ama yeni dizilerden kötü etkilendi maalesef. Aslında Survivor'la yer değiştirip salı olsa yükselir ama muhtemelen böyle kalacak. Belki Vurgun final yaparsa 5'i geçer. Elde zaten bir tane doğru düzgün komedi var o da bitmesin. :(

Kuzgun'un yükselmesine sevindim. Tabii salı olsa 6-7 reytinge çıkardı ama Burcu 8. Gün hezimetinden sonra ekranlara bomba gibi dönüş yapmış oldu en azından. :Z Size bol çatlamalar. :A @Çiğdem @xBUGRAx

Vurgun'un yediği vurgunu gören @xBUGRAx kendini kampüs çatısından atmış diyorlar. :A Sıfır maliyetli Yaparsın Aşkım bile bu reytingleri alıyordu o yüzden 1-2 hafta daha böyle giderse final haberi gelir. Erkan ve Deniz'in yıllar boyunca kanal fark etmeksizin tüm dizilerini tutturup FOX'ta patlamaları da komik oldu. :A

İzleyici her hafta istikrarlı şekilde Sen Anlatma Karadeniz diyor teşekkürler. :A
Ne almıslar mesala gösterinde öyle bakalım @Yiğitt :A :A :A @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt