En Son Dizi & TV Haberleri

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
FOX’a bu sezon tanıtım filmi çekilecek mi?

FOX'un her yıl çektiği büyük prodüksiyonlu yeni sezon tanıtım filmi açık ara diğer kanallara fark atar ve günlerce konuşulurdu. FOX’un her yıl yeni yayın dönemi tanıtım filmleri güçlü prodüksiyonu ve senaryosuyla günlerce konuşulurdu. Bu sezon da seyirciler tanıtım filmini bekliyordu. Ancak gelen haberler şu yönde; FOX bu sezon tanıtım filmi çekmeyecek. Asena Bülbüloğlu’nun imza attığı “Kusursuz Kiracı” dizisini erken başlatan kanal yakında Bir Peri Masalı ve Gelecek Uzun Sürer dizilerini peş peşe seyirciyle buluşturacak. Cenk Soner’in yönettiği kanalın 2023 yılbaşında ise çok özel bir tanıtımla yeni yıla gireceği konuşuluyor. Öte yandan FOX’un aynı bünyedeki Disney Plus için Türkiye’nin dünyaca ünlü starlarıyla tanıtım çektiği tanıtım filmleri çok beğenilmişti.

2023 yılbaşı akşamı çok özel bir tanıtım yayınlanacak.

KAYNAK: BİRSEN ALTUNTAŞ

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu Latin Amerika ve Arab Dünyasına nasıl farklı geliyor acaba 3 saatlik dizilerimiz merak ediyorum 😄😄

Mesela bir Almanyada yada İsviçre yada İsveçde böyle ilgi gören Türk dizileri var mı ulusal kanallarınızda?

@kerem @Dosi @Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,113
Puanı
1,061
Bu Latin Amerika ve Arab Dünyasına nasıl farklı geliyor acaba 3 saatlik dizilerimiz merak ediyorum 😄😄

Mesela bir Almanyada yada İsviçre yada İsveçde böyle ilgi gören Türk dizileri var mı ulusal kanallarınızda?

Türk dizisi ve İsviçre? Yani İmam'a alkol içirmek gibi bir ṣey abi. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Evet var ama hafta içi yarım saat yayınlanıyor yani bir bölümümüz en az 4 bölüm oluyor :A

İlk açılışı Son dizisi ile yapmışlardı. Baya dizimiz yayınlandı.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060