En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Magnolia (1999)
1722629979599.png

Bugüne kadar izlediğim kompleks yapılı nadir filmlerden biri. Olağanüstüydü. Söylenenler, söylenemeyenler, kırgınlıklar, pişmanlıklar ve en önemlisi de geri dönüşü olmayan yollar. Birbirinden bağımsız gibi görünen hayatların aslında birbiriyle ne kadar bağımlı olduğu ve karşı tarafa yapılan hatanın o kişide nasıl hasarlar bıraktığı öylesine güzel kesitlerle anlatılmış ki. Uzun soluklu olmasına rağmen yaşanan cümbüşün içinde ben de kayboldum.

• Beğendim
Reactions: Dante
Notting Hill (1999)
Ekli dosyayı görüntüle 128303
Çok önce izlemiştim tv'de ama tekrar izledim.Arşivlerim arasındaki bi filmdir. Çok güzel bir film
julia , daimi begendigim oyunculardan. izlerken aurasi guclu .

rom , romkom tarzi olarak pretty woman yeri ayridir. veya runaway bride puani az olsa da kendisini richard ile tekrar izlemek dolayli ,film - benden gecer not almisti.

birde, julia nin derinlik filmlerini ayri severim janralari farklidir ustteki yapimlarla.
misal, mel gibson ile oynadigi film bence cok kaliteli bir eser bastan sona.

sunumu ve hikayesi iyi kotarilmis eser olan flatliners filmi de janra olarak iyi.

keza , erin brockovich film performansi .

@tekin papillon -yeni versiyonu da begenmistim. bir sans verebilirsin.
ilk filmin noir depresif havasinin yeri ayridir benim adima .

julia , daimi begendigim oyunculardan. izlerken aurasi guclu .

rom , romkom tarzi olarak pretty woman yeri ayridir. veya runaway bride puani az olsa da kendisini richard ile tekrar izlemek dolayli ,film - benden gecer not almisti.

birde, julia nin derinlik filmlerini ayri severim janralari farklidir ustteki yapimlarla.
misal, mel gibson ile oynadigi film bence cok kaliteli bir eser bastan sona.

sunumu ve hikayesi iyi kotarilmis eser olan flatliners filmi de janra olarak iyi.

keza , erin brockovich film performansi .

@tekin papillon -yeni versiyonu da begenmistim. bir sans verebilirsin.
ilk filmin noir depresif havasinin yeri ayridir benim adima .

uzun filmlerden hep kaçasım gelir ama ilk papillonda çok sevdiğim oyuncu steve mcqueen vardı o yüzden izlemiştim
yeni versiyonuda güzel olabilir ama izleyeceğimi pek sanmıyorum .

• Okudum
Ransom (1996)
1722964351840.png

kaç tekrar yaptığımı bilmiyorum
Film sıkmadan ve belli bir tempo ile sizi sıkmadan izletiyor. kaçırılan oğlunuz için neler yapabilirsiniz bu filmde o limitlere şahit olacaksınız. Mel Gibson' nun oynadığı harika bir doksanlar filmi. Sonlardaki iki taraf için de beklenmeyen ani karar değişiklikleri de filmin sıradanlığını ortadan kaldırmış. Sizi tekrar şokluyor. Güzel film

• Beğendim
Reactions: Dante and tekin
Ransom (1996)
Ekli dosyayı görüntüle 128377
Film sıkmadan ve belli bir tempo ile sizi sıkmadan izletiyor. kaçırılan oğlunuz için neler yapabilirsiniz bu filmde o limitlere şahit olacaksınız. Mel Gibson' nun oynadığı harika bir doksanlar filmi. Sonlardaki iki taraf için de beklenmeyen ani karar değişiklikleri de filmin sıradanlığını ortadan kaldırmış. Sizi tekrar şokluyor. Güzel film
mel gibson un filmlerini severim
mesela goldie hawn la teldeki kuş filmi vardı çokda eğlenceli güzel bir filmdi izledinmi bilmiyorum.

uzun filmlerden hep kaçasım gelir ama ilk papillonda çok sevdiğim oyuncu steve mcqueen vardı o yüzden izlemiştim
yeni versiyonuda güzel olabilir ama izleyeceğimi pek sanmıyorum .
ilk filmin oyunculari zaten a klas seviye 4/4luk organik oyuncular.

2.filmin bu denli iyi kotarilacagini acikcasi beklemiyordum. yani orj filmin yeri cok ayri oldugundan - ufak bir onyargi on girisi hisssiyati filmden once vuku bulabilir bunye de, film baslar baslamaz sahneler akip giderken , yonetmenin ve tum ekibin ders'e cok iyi calistigini hisseder hissetmez finale kadar sahneye takili kaliyorsunuz. ben ve beraberimdekiler icin bu haz cereyan etti .

goreceli elbette.

Ransom (1996)
Ekli dosyayı görüntüle 128377
guzel ne ala - mel ustadin resital sundugu bir eser. film gibi film bence.

mel gibson un filmlerini severim
mesela goldie hawn la teldeki kuş filmi vardı çokda eğlenceli güzel bir filmdi izledinmi bilmiyorum.
bu filmde harika . mel kimle partner olsa aurasi , ses tonu ve karizmatik durusuyla otomatik partner kimyasi ekran da istemsizce beliriyor. star isigi.

mel'in komedi rom olarak en begendigim islerinden biri de ; kadinlar ne ister. what women want. hikayeyi ozgun ve sevimli bulmustum.
hangi janra filminde olursa olsun bariz baba rolleri de yakisiyor.bu filmde de oldugu gibi .

diger yandan, onceki mesajim da belirttigim komplo teorisi filmi kanimca zor karakter acilimi rollerden. julia ile dokturmuslerdi.

saygilar.

ilk filmin oyunculari zaten a klas seviye 4/4luk organik oyuncular.

2.filmin bu denli iyi kotarilacagini acikcasi beklemiyordum. yani orj filmin yeri cok ayri oldugundan - ufak bir onyargi on girisi hisssiyati filmden once vuku bulabilir bunye de, film baslar baslamaz sahneler akip giderken , yonetmenin ve tum ekibin ders'e cok iyi calistigini hisseder hissetmez finale kadar sahneye takili kaliyorsunuz. ben ve beraberimdekiler icin bu haz cereyan etti .

goreceli elbette.

guzel ne ala - mel ustadin resital sundugu bir eser. film gibi film bence.

bu filmde harika . mel kimle partner olsa aurasi , ses tonu ve karizmatik durusuyla otomatik partner kimyasi ekran da istemsizce beliriyor. star isigi.

mel'in komedi rom olarak en begendigim islerinden biri de ; kadinlar ne ister. what women want. hikayeyi ozgun ve sevimli bulmustum.
hangi janra filminde olursa olsun bariz baba rolleri de yakisiyor.bu filmde de oldugu gibi .

diger yandan, onceki mesajim da belirttigim komplo teorisi filmi kanimca zor karakter acilimi rollerden. julia ile dokturmuslerdi.

saygilar.
what women want adamın keşfettiği ile başı ve sonunun gidişatını güzel oluyor net söylemiyorum seyredecek olanlar için

komplo teorisi bambaşka boyut sıkıldıkça izlerim
1722966877221.png

benden de saygılar kardeşim

• Okudum