En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kesinlikle Oscar'ı hakediyordu.Ama o yıl Heath Ledger'i kaybetmemiz bunun en büyük sebebi ve bence Akademi bu konuda duygusal davrandı.Bu arada Heath Ledger'in perforrmansıda müthisti yalnış anlaşılmasın.Ama ben yine de Eastwood almalıydı diyorum senin gibi.

Heath Ledger yardımcı oyuncu oscarını aldı. En iyi erkek oyuncu oscarını Sean Penn aldı o yıl. Heath Ledger'in oscarına bir şey diyemem eğer kendisini kaybetmeseydik o ödülü vermezlerdi dev bütçeli bir film olduğu için ama bence sonuna kadar hakkı.

Benim hatlar karıştı.
Doğru Yardımcı erkek oyuncu kategorisinde yer almıştı.Sean Penn'i izlemedim.Hakkını yemiyim simdi ama bu yaşlı kurta Akademi jest yapabilirdi.

Zirveye Giden Yol filmini izledim.

George Clooney ve Ryan Gosling başroldeydi. İkisinide ilk defa izledim gerçekten çok iyi oyuncular Clooney için bişey demiyorum adam müthiş
Filmin konusuda iyiydi siyasetin perde arkasında yaşanan olaylar en yakın arkadaşlar bile çıkarı uğruna birbirlerinin arkasında iş çevirebiliyor. 7.5/10

Filmden bir replik hoşuma gitti

Ben Hristiyan Değilim Ateiste Değilim Yahudide Değilim Müslüman Değilim Benim Dinim Ve İnandığım Kitap Amerika Birleşik Devletlerinin Anayasasıdır

Zombieland 7/10

Senaryo ve kurgu basit ama sıkmıyor film. Komedi ve absürtlük dozunda zaman zaman korku unsurlarıda devreye girebiliyor çok ahım şahım olmasada zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız bu gibi filmlerde.

İkisini de ilk defa mı izledin? Clooney'i izledin ya Ocean's Eleven filminde.

Fena film değildi ama yer yer sıkmıştı diye hatırlıyorum beni. 7/10 vermişim zamanında.

Rear Window (1954)

Alfred Hitchock yapımı başyapıt denilebilecek bir film.Film türü gerilim ve korku olması ve o yıllarda bile bu kadar iyi lanse edilmesi gerçekten büyük iş.Filmi başından sonuna kadar sıkılmadan zevk alarak izledim,zaman zaman korktuğum yerler oldu.
Buda Hitchock'un başarısını gösterir.Ben kolay kolay korkan bir insan değilimdir.
Film 1954 yapımı bide.

Oyunculuklar şahaneydi özellikle,Grace Kelly güzelliğiyle ve yeteneğiyle adeta büyüledi.
Çok güzel bir kadın oyuncu bundan sonra filmlerini takip edicem.
Film genel olarak tek mekanda geçmiş olmasına rağmen sıkmadı.Buda Hitchock'un mekan seçmedeki başarısını gösterir.

Bu filmden sonra tek takip edeceğim kişi Grace Kelly değil,ayrıca Hitchock'unda artık 2-3 güne bir filmlerini izlemem lazım.Filmi herkese tavsiye ederim muhteşem bir film.Bu arada bir ilk olacak ama;

Puanım: 10/10

İkisini de ilk defa mı izledin? Clooney'i izledin ya Ocean's Eleven filminde.

Fena film değildi ama yer yer sıkmıştı diye hatırlıyorum beni. 7/10 vermişim zamanında.

Doğru izlemiştim o filmde unuttum bi an
O filmde de süperdi reyiz
Ama Ryan Gosling'i ilk defa izledim o da iyi oyuncuymuş

Film iyidi ama sonunu pek beğenmedim, daha açıklayıcı olabilirdi

Benim de ilk izlediğim Hitchcock filmiydi bu film ve çok etkilemişti. Bu filmi beğendiysen Hitchcock'un hayranı olmana kesin gözüyle bakıyorum. Benim de daha sık Hitchcock filmi izlemem lazım sanırım. Adamın o kadar hayranıyım sözde ama şimdi baktım sadece 4 tanecik filmini izlemişim.

Ben Hitchcock'un bu kadar isinin ehli oldugunu tahmin etmezdim.Adam kameranın arkasına gecmis ve harikalar yaratmış.Bundan sonra takip edecegim kisiler arasında en başta.

Bu arada ben The Birds filmini izlicem de yakın zamanda sen izlemismiydin ?

bn 2000 denasagiya yapilan filmleri izlemem @gundix123

Hayır izlemedim ama son derece ilgi çekici gözüküyor.

Alfred Hitchcock'un 13-15 yaslarinda iken kitaplarini okudum. Aldigim her kitap 2 gün icerisinde biter, öbürüne baslardim. Cünkü insani bagliyor kendine. Acaip bir yazi sekli var. Filmlerini daha izlemedim maalesef. Ama kesin filmleride baglayicidir.
@OzaN @gundix123

Kitabını okumadım ama,filmleride aynı şekilde insanı filme bağlıyor ve bitene kadar bırakmıyor sanki.

Bu yorumlardan sonra bu filmi izleme tarihimi öne alıyorum, Çarşamba günü izlicem bakalım nasılmış merak ettim

cevaa post: 1370754' Alıntı:
Bu yorumlardan sonra bu filmi izleme tarihimi öne alıyorum Çarşamba günü izlicem bakalım nasılmış merak ettim

Beklentileri fazla yükseltmiş olmayalım yine de normal bir filmmiş gibi izle sen.

The Lord of Rings: The Fellowship of the Ring

Süresinin çok uzun olmasından dolayı izlemeyi hep erteliyordum ama bugün izledim sonunda. Yaklaşık 35 saat boyunca hiç sıkılmadım diyebilirim. Çok akıcı ve sürükleyiciydi.

Müzikler harikaydı. Görsel efektler ve ses efektleri muhteşemdi.

Yönetmen çok iyi bir iş çıkarmış. Filmde çok büyük bir emek var.

Hikaye çok güzel. Yeni bir dünya yaratıp aklımızda hiç bir soru işareti bırakmamak çok zordur. Ama bunu başarmışlardı.

3.5 saatlik bir film olmasına rağmen sonu tam olarak bitmiyordu. Ama bu beni daha da heyecanlandırdı. 2. film izlemek için sabırsızlanıyorum.

Puanım: 9.7/10

Battleship

Gerçekten filmi hiç begenmedim yani bu benim kendi görüşüm yoksa filmi begenenler olmustur büyük bütçeli bir filmdir zaten ama benim hoşuma gitmedi

Puanım : 26/10