En Sevdiğiniz/Tercih Ettiğiniz Online Alışveriş Sitesi Hangisi?

Hangisi/Hangileri?

• Kullanılan toplam oy
    22

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
1619786890784.png

Pandemi döneminde, herkeste online alışveriş alışkanlığı oluştu. İnternetten alışverişe mesafeli olan insanlar bile artık alışverişlerini internetten yapar hale geldi..

Türkiye'de de uzun yıllardır bu işi yapan siteler var. Peki sizin tercihiniz hangisi? Giyimde, teknolojide, ev gereçlerinde vs. tercih ettiğiniz, arayüzünü en çok beğendiğiniz online alışveriş siteleri hangisi?

Listede olmayanları lütfen yorumunuzda "Diğer"i işaretleyerek belirtiniz.

@Angelica @Çiğdem @Dosi @The_Erinch @denizz19 @Yiğitt @Özgür @serhatt @xBUGRAx @EmreCan @12.Adam @Gerekli24 @xemrexxx @Maskeli Fedai @haluk792 @DR @hayret bi şey @Doğan @Alos @offensive @soo @Turkuazz @slhttnmtl @Staran @seyfullXh @Aserat @Sherlock @emreemreu @bazinga @mesmeso @Klaus @Veteran @Hazem @Zeyno45 @phoebebuffay @MayısKralı @Felon @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Abdülhey @Sinanalbayci27 @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Tolstoyevski @xdragxx @DarkLegenD @Emre Ozansoy @pompy @ozmoturk @MEnes

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yıllardır en çok tercih ettiğim Hepsiburada... Aydın Doğan dedeme teşekkürler. :love1:

Elektronikte arada bir Amazon'u tercih ediyorum, bazen daha ucuz olabiliyor. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hepsiburada, Trendyol ve n11 en fazla tercih ettiklerim oluyor. Kendi içlerinde bir sıralama yapacak olursam da Hepsiburada > Trendyol > n11. Hepsiburada'yı da 75 lirayı geçmeyen alışverişlerimde kullanmıyorum. :A O zaman her ne kadar kullanışsız olsa da n11 tercihim oluyor.
------

Yıllardır en çok tercih ettiğim Hepsiburada... Aydın Doğan dedeme teşekkürler. :love1:

Oha, Hepsiburada'yı Aydın Doğan'ın kurduğunu ilk kez duyuyorum. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hepsiburada, Trendyol ve n11 en fazla tercih ettiklerim oluyor. Kendi içlerinde bir sıralama yapacak olursam da Hepsiburada > Trendyol > n11. Hepsiburada'yı da 75 lirayı geçmeyen alışverişlerimde kullanmıyorum. :A O zaman her ne kadar kullanışsız olsa da n11 tercihim oluyor.
Dur sana özelden bir şey atcam :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
------

Oha, Hepsiburada'yı Aydın Doğan'ın kurduğunu ilk kez duyuyorum. :A
Blu TV reklamlarından anlamalıydın. :A
------

Hem uygun fiyatları hem de hızlı kuryesinden dolayı Amazon.
Prime üyesi misin :A

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Trendyol ilk tercihim oluyor. Aradığım ürün onda yoksa diğerlerine bakıyorum. Uygulaması çok kullanışlı bence diğerlerine göre.

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç biri burda yok oyüzden 'diğer' seçeneği seçtim :A
Geçen sene pandemi başlangıcında buradaki elektronik mağazanın online sitesinde bir kaç parça birşey aldım. 2021 olarak henüz açılış yapmadım :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Hiç biri burda yok oyüzden 'diğer' seçeneği seçtim :A
Geçen sene pandemi başlangıcında buradaki elektronik mağazanın online sitesinde bir kaç parça birşey aldım. 2021 olarak henüz açılış yapmadım :A
Amazon yok mu :eek:

Trendyol
Hepsi Burada
N11
Gitti Gidiyor :A :love1:
Başka ne kaldı ki.. :A
------

İdefix, Babil, Kitapyurdu vb.

Biraz artislik yapalım. ✍️✍️💪
Ayyy ne kadar eğitimli, kültürlü bir bey..

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Benim kendime ait kredi kartım falan yok atacan abimin Hepsi Buradası var plates topunu ve çemberi o getirtti benim için Hepsi Burada dan dı oda :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and mrt-06

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ürünün türüne göre değişiyor aslında.

Giyim, yiyecek gibi konularda trendyola bakıyorum öncelikle. Onun dışındaki elektronik vs çoğu şey için hepsiburada'ya bakıyorum. Çünkü giyimde trendyolun yorumları çok iyi, elektronik vb şeylerde ise hepsiburadanın...

Bu arada Amazon'u da seviyorum, özellikle kitap için kullandığım oluyor ama uygulaması, içeriği bu ikisinin çok gerisinde. Çok övülen kargosu da çoğu zaman hepsiburada ve trendyoldan yavaş. Ben trendyol ve hepsiburada'nın kendi kargo hizmetlerinden çok memnunum. İkisi de şahaneler. Başarıları tesadüf değil.

• Beğendim
Reactions: mrt-06