En-Nesyri Resmen Fenerbahçe’de

12.Adam

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,047
Puanı
1,060
IMG_1433.jpeg

Uzun uğraşlar sonucunda Faslı golcüyü resmen kadromuza katmış bulunmaktayız.İnşaallah beklediğimize değer.

SIRA 6 NUMARA’DA

@bazinga @emreemreu @RüzgarGülü @batuhankaralar @The_Erinch
@offensive

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
Fenerbahçe'nin yanlış yaptığı bir transfer bana göre. Dzeko'nun gol sayısı ve bitiriliciği bundan daha iyi, bir ara Wesley diye birinden bahsediliyordu, keşke onun peşinden gitselerdi :)

Mevkilere yapılan transferler doğru ama edilenler yanlış bana göre ama @12.Adam ne der bilemem, bir Galatasaray'lı olarak bu sezon Beşiktaş iki takımı biraz daha zorlar ama yarış yine ülkenin en iyi 2 takımı arasında geçeceği kesin gibi.

Fenerbahçe'nin yanlış yaptığı bir transfer bana göre. Dzeko'nun gol sayısı ve bitiriliciği bundan daha iyi, bir ara Wesley diye birinden bahsediliyordu, keşke onun peşinden gitselerdi :)

Mevkilere yapılan transferler doğru ama edilenler yanlış bana göre ama @12.Adam ne der bilemem, bir Galatasaray'lı olarak bu sezon Beşiktaş iki takımı biraz daha zorlar ama yarış yine ülkenin en iyi 2 takımı arasında geçeceği kesin gibi.
Mou ısrarla bu oyuncuyu istedi. Wesley kanat oyuncusu , santrafor değil.Takımda kanat dolu bir tek 6 numara transfer edilmek zorunda.

Yani iyi topçu ama çok para ya. Ligi kazanmak için bu kadar para vermeye gerek yok. Bu kadar para verdiğim adam bana avrupada ciddi bir başarı getirmeli ki parasını çıkarsın.

Mou ısrarla bu oyuncuyu istedi. Wesley kanat oyuncusu , santrafor değil.Takımda kanat dolu bir tek 6 numara transfer edilmek zorunda.
Hocam hadi Youssef tmm olsun. Ama Saint-Maximim olmaz yıllık 8 alan biri olarak çok sakatlanacak, daha iyi kanatlar olabilirdi.

Galatasaray'ın sıkıntısı şu an 8 numara, Fener'de 6 numara :) Bakalım nolcak

Forum İstatistikleri

Konular
170,757
Kullanıcılar
8,426
Son Üye
Alperen7621