En Favori Yabancı Müzik Grubu | 1. Tur | B Grubu

Hangi İki Grup 2. Tura Yükselsin?

• Metallica

Oy: 9 56.3%
  • Bon Jovi

Oy: 5 31.3%
  • Black Sabbath

Oy: 1 6.3%
  • Radiohead

Oy: 1 6.3%
  • Clean Bandit

Oy: 9 56.3%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanmam. :D İsmi tanıdık oradan kazanıyor bence. :A Açıkçası pek umutlanmak istemiyorum yarışma boyunca :A
Ne o ilk gelen sonuçlardan sonra umudunu yitirdin galiba, pek bir ümitliydin önceden :A Ben One Direction bekliyordum ama neyse ki o kadaf büyük bir facia olmadı, Clean Bandit, Maroon 5 gibi gruplardan biri kazanacak herhalde :D Hayır bir de biz bunları listeye bile almamıştık, sonradan aklıma geldi de bunları bulup ekledim :A Demek bu gruplar da olmasa millet oy verecek grup bulamayacakmış :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ne o ilk gelen sonuçlardan sonra umudunu yitirdin galiba, pek bir ümitliydin önceden :A Ben One Direction bekliyordum ama neyse ki o kadaf büyük bir facia olmadı, Clean Bandit, Maroon 5 gibi gruplardan biri kazanacak herhalde :D Hayır bir de biz bunları listeye bile almamıştık, sonradan aklıma geldi de bunları bulup ekledim :A Demek bu gruplar da olmasa millet oy verecek grup bulamayacakmış :A
Queen aslında bilinen bir grup. Bir tek onlardan bir şeyler bekliyorum açıkçası. :D Onlar yarı final görsün, 1-2 kişiyi de Nirvana fanı yapsam bana yeter :A
One direction olmazdı zaten o kadar da değil :A Ama Zayn tek katılsa fark atardı :A:A Bakıp göreceğiz. :D

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Queen aslında bilinen bir grup. Bir tek onlardan bir şeyler bekliyorum açıkçası. :D Onlar yarı final görsün, 1-2 kişiyi de Nirvana fanı yapsam bana yeter :A
One direction olmazdı zaten o kadar da değil :A Ama Zayn tek katılsa fark atardı :A:A Bakıp göreceğiz. :D
Niye canım Zayn da oranın bir elemanı değil miydi eskiden, onun hatrına verebilirlerdi :A Queen'i sanmıyorum da bence en iyi ihtimal Coldplay kazanır :D

Edit: Yarı final demişsin, o olabilir belki ben şampiyonluk için dedim :D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Niye canım Zayn da oranın bir elemanı değil miydi eskiden, onun hatrına verebilirlerdi :A Queen'i sanmıyorum da bence en iyi ihtimal Coldplay kazanır :D

Edit: Yarı final demişsin, o olabilir belki ben şampiyonluk için dedim :D
Zayn ismi büyük bir marka neredeyse Tanrı gibi tapacaklar kendisine :A
Yarı finalden o tarafa hiç bir grup için ümitlenmeyi düşünmüyorum. Bir rezalet daha kaldıramam. :D Coldplay olabilir evet, adaylara bakarsak tam ortada. Ne iyi, ne kötü benim için.