En Favori Yabancı Dizi - 5. Tur - Dark ⚔️ The Walking Dead 📺

Ankette yer alan hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    25
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
@DarkLegenD gitsin CW izlesin anca, TWD fazla geldi ona :A
Hiç mi işin gücün yok da bu rezil diziyi savunuyorsun? 3 ve 4. sezon hadi sizin hatrınız için sizin sevdiğiniz bir tane sezonu (hangi sezonsa artık) daha ekleyelim ve bu dizinin 3 güzel sezonu olduğunu varsayalım. Puhahaha bu ne? 10 sezonu var ve sadece 3 sezon güzel. Bak @Sherlock 'un da hatrı var, güzel sezon sayısını 4 yaptım. :A Zaten RG sonrası vasat bile değil. Ne kaldı elimizde?.. TWD benim hayatımda gördüğüm en abartılmış dizilerden biri. Çizgi roman versiyonu umarım böyle değildir...

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hiç mi işin gücün yok da bu rezil diziyi savunuyorsun? 3 ve 4. sezon hadi sizin hatrınız için sizin sevdiğiniz bir tane sezonu (hangi sezonsa artık) daha ekleyelim ve bu dizinin 3 güzel sezonu olduğunu varsayalım. Puhahaha bu ne? 10 sezonu var ve sadece 3 sezon güzel. Bak @Sherlock 'un da hatrı var, güzel sezon sayısını 4 yaptım. :A Zaten RG sonrası vasat bile değil. Ne kaldı elimizde?.. TWD benim hayatımda gördüğüm en abartılmış dizilerden biri. Çizgi roman versiyonu umarım böyle değildir...
Sen çok büyük bir hainsin. 3-4 falan değil son sezona kadar bayılarak izlediğin diziyi de satmak sana yakışırdı zaten :A Bu yaptığın yanına kâr kalmayacak. Yargılanacaksın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...