En Favori Yabancı Dizi - Çeyrek Final | Friends ⚔️ Prison Break 📺

Hangi dizi yarı finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    36
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Friends tayfası nerede ya? :(

Prison Break gibi Türk dizisinden hallice gereksiz uzatılmış ve hep aynı döngüde ilerleyen bir senaryosu olan, klişeler üzerinden heyecan yaratmaya çalışan vasat bir dizinin Friends'i elemesi rezalet olur. Dünya genelinde büyük çaplı bir anket yapılsa Friends fark atmıştı. :T:
Friends diyecek birileri var ama galiba oy kullanmayacak. Duruma göre oy vermeyen isimleri geceden yeniden etlket ederiz. Bu şekilde zaten bırakamayız.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Prison Break diyen arkadaşları oturup son sezonu izlemeye davet ediyorum. :A İlk sezon hatta bilemedin ikinci sezonda tamamlamış olsalar belki rakip olabilirlerdi ama beşinci sezonda üçüncü sınıf aksiyona evrilen bir dizinin Friends'i elemesi skandal olur. :(

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Prison Break diyen arkadaşları oturup son sezonu izlemeye davet ediyorum. :A İlk sezon hatta bilemedin ikinci sezonda tamamlamış olsalar belki rakip olabilirlerdi ama beşinci sezonda üçüncü sınıf aksiyona evrilen bir dizinin Friends'i elemesi skandal olur. :(
Artık dönmez.
Breaking Bad destekleyeceğiz.
Hem Sherlock hem de Friends'i kaybettim bu tur :(

• Güldürdün
Reactions: BARON疼痛

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlk sezonun efsaneliğini de göz önünde bulundurmak lazım ama bu kadar da gömmek gereksiz :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Canım Friends'im, çeyrek finalde hem de PB gibi bir diziye karşı elenmeyi hiç hak etmedi. :T

65d4f862b7ba0d4a41de83495e4fe282.gif

Prison Break diyen herkesi tek tek kara listeme aldım. Bir süre benle iletişim kurmasınlar. :A

• Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...