Hangi 4 Şarkı Bir Üst Tura Çıksın?

• 21 Savage - ball w/o you

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Fav10 Yılın En Favori Yabancı Şarkı Yarışması Tekrardan Başladı.

Toplamda 80 şarkının yarışacağı yarışmamızda 3 Ön Tur ve 3 Final Turu olacak.

1. Turda 8 Grupta 10 Aday olacak. Adaylardan sadece 4 Tanesi bir üst tura çıkacak.

10 adet şarkısının bulunduğu recabımızı 5 dakikada dinleyip hemen oy verebilirsiniz. Hepinize destekleriniz için teşekkürler.

En Favori Şarkı 2019 1. Tur G Grubunu Adayları
  1. Shawn Mendes, Camila Cabello - Senorita​
  2. Miley Cyrus – Mother’s Doughter​
  3. Katy Perry – Never Really Over​
  4. Maroon 5 - Memories​
  5. Little Mix – Think About Us (ft. Ty Dolla Sign)​
  6. Post Malone, Swae Lee - Sunflower​
  7. Ally Brooke – Lips Don’t Lie (ft. A Boogie Wit Da Hoddie)​
  8. Taylor Swift – You Need To Calm Down​
  9. Julia Michaels – Anxiety (ft. Selena Gomez)​
  10. 21 Savage - ball w/o you​

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beni etketlemeye devam edersen seni engelleyeceğim.

Etiketler eski. Unutmuşum rahatsız olduğunu. Ama basit bir bildirimden rahatız olup, bu kadar tahammülsüzsen engellemeni tercih ederim. Böyle boş post kasıp kendini küçük düşürmeni değil.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Etiketler eski. Unutmuşum rahatsız olduğunu. Ama basit bir bildirimden rahatız olup, bu kadar tahammülsüzsen engellemeni tercih ederim. Böyle boş post kasıp kendini küçük düşürmeni değil.
Etiketlerin eski olmasından bana ne? 2009 yılında mısın, etiketleri yenilemek zor mu? Boş post kasmak ne demek? Bana ne posttan? Post ne hem? Sunny side up mı? Post kasana ödül veriyorlar mı? Kendimi neden küçük düşürüyor muşum? Ben senden adam akıllı beni etiketlememeni söyledim ama sen inat edercesine etiketlemeye devam ettin. Ben isteğimin yerine getirilmediğini görünce başka bir geçici çözüm yolunu söylediğim için post kasmış oluyorum ve kendimi küçük düşürüyorum. 🤭 🤭

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Etiketlerin eski olmasından bana ne? 2009 yılında mısın, etiketleri yenilemek zor mu? Boş post kasmak ne demek? Bana ne posttan? Post ne hem? Sunny side up mı? Post kasana ödül veriyorlar mı? Kendimi neden küçük düşürüyor muşum? Ben senden adam akıllı beni etiketlememeni söyledim ama sen inat edercesine etiketlemeye devam ettin. Ben isteğimin yerine getirilmediğini görünce başka bir geçici çözüm yolunu söylediğim için post kasmış oluyorum ve kendimi küçük düşürüyorum. 🤭 🤭

7 saat boyunca forumda yayınlamak için uğraştığım konuya, 4 tane basit bildirim için yazılan 'beni etiketleme' mesajı post kasmaktır. Verilen emeğe saygısızlıktır. Sana verilen değere saygısızlıktır. Lütfen başka çözüm yolunu söyleme, yap çünkü ben şuan yaptım bile. Bu konuda ki son mesajın olmasını diliyorum.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
7 saat boyunca forumda yayınlamak için uğraştığım konuya, 4 tane basit bildirim için yazılan 'beni etiketleme' mesajı post kasmaktır. Verilen emeğe saygısızlıktır. Sana verilen değere saygısızlıktır. Lütfen başka çözüm yolunu söyleme, yap çünkü ben şuan yaptım bile. Bu konuda ki son mesajın olmasını diliyorum.
Güle güle. 🤭 🤭 😂

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Shawn Mendes dedim. Efsane bir şarkı. Yanında @yigit_00 için Miley'ide ekledim. Güzel söylemiş bacımız.:Z

Katy Perry nasıl oy alabiliyor yaa. Halbuki çok kötü şarkıları.:(

• Harika
Reactions: yigit_00

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Seni de engellerim. :A

1587147456747.png

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...