2021 En Favori Güzel 2021 - Kazananı Belli Oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
qghcwu4.jpg

Bu yıl 5. kez düzenlenen 'En Favori Güzel' etkinliğinin galibi belli oldu.

@Dosi ile birlikte yürüttüğümüz yarışmada, 100 güzel arasından finale yükselmeyi başaran Alina Boz, aldığı 24 oyla rakibi Ayça Ayşin Turan'ı 3 farkla geçmeyi başararak şampiyonluğunu ilan etti.

ALİNABOZ.jpg

Kısaca;
Kazanan
: Alina Boz
Finalist: Ayça Ayşin Turan
Yarı Finalistler: Aslı Enver, Pınar Deniz
Çeyrek Finalistler: Hazal Kaya, Hande Erçel, Tuvana Türkay, Afra Saraçoğlu

TARİHÇE
2012
: Tuba Büyüküstün - Hazal Kaya- Ezgi Asaroğlu (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
2013: Tuba Büyüküstün - Sıla (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
2017: Beren Saat - Serenay Sarıkaya (Kazanan: Beren Saat)
2019: Beren Saat - Hazal Kaya (Kazanan: Beren Saat)

Katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkürlerimizle...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Öncelikle bu sene bana eşlik edip yardım eden @Tolstoyevski 'ye çok teşekkürler :bhr: Oldukça yorucu bir etkinlikti ve o olmasaydı dahada yorulurdum. Yaptığı afişler ile etkinliğin daha şık görünmesine sebep oldu. Diğer etkinlikler gibi onunla yürütmek keyif verdi.

Yaklaşık 40 günlük süreçte, isim öneren ve oy veren herkese çok teşekkür ederim. Gösterilen ilgi ve konulardaki aktiflik etkinliği yürütmek için motive etti bizi herzaman. Bir süre dinlendikten sonra Temmuz ayında çok talep edilen ve sözünü verdiğim minik bir etkinlik ile karşınıza çıkacağım yine:A
Tekrardan herkese teşekkürler

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Her ne kadar bazı isimlerin erkenden elenmesi ve bazılarının gereğinden fazla ilerlemesi biraz sinir bozsa da sonunda klasik isimler yerine hem yeni hem de gerçekten hak eden birinin şampiyon olması (az daha Melis Sezen balonu uğruna elenecekti neyse ki eğrisi doğrusunu buldu) çok sevindirdi. :Z Oysa etkinlik başlarken Beren Saat 3572. kez birinci olur diyordum ama büyük konuşmamak lazımmış. :A

Emeklerinize sağlık. :bhr: @Dosi @Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Emeğinize sağlık, her ne kadar favori güzelim kazanmasa da çok keyifli bir etkinlikti ve siz de çok iyi yönettiniz. :bhr: @Dosi @Tolstoyevski

Şahsen burada görmeyi hak etmediğini düşünsem de cidden güzel birisi, tüm overratedları ve güzelleri sollayarak buralara kadar gelmesi de çok büyük bir başarı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Her ne kadar bazı isimlerin erkenden elenmesi ve bazılarının gereğinden fazla ilerlemesi biraz sinir bozsa da sonunda klasik isimler yerine hem yeni hem de gerçekten hak eden birinin şampiyon olması (az daha Melis Sezen balonu uğruna elenecekti neyse ki eğrisi doğrusunu buldu) çok sevindirdi. :Z Oysa etkinlik başlarken Beren Saat 3572. kez birinci olur diyordum ama büyük konuşmamak lazımmış. :A

Emeklerinize sağlık. :bhr: @Dosi @Tolstoyevski
Sen Aşk-ı Memnu zamanı büyük konuşmamayı öğrenmiştin aslında :A
Ama Atiye'ye tam destek vereceğim :A
------

Öyle bir niyetimi var? :A
Yabancı Film etkinliği gelecek :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
qghcwu4.jpg

Bu yıl 5. kez düzenlenen 'En Favori Güzel' etkinliğinin galibi belli oldu.

@Dosi ile birlikte yürüttüğümüz yarışmada, 100 güzel arasından finale yükselmeyi başaran Alina Boz, aldığı 24 oyla rakibi Ayça Ayşin Turan'ı 3 farkla geçmeyi başararak şampiyonluğunu ilan etti.

Ekli dosyayı görüntüle 103633

Kısaca;
Kazanan
: Alina Boz
Finalist: Ayça Ayşin Turan
Yarı Finalistler: Aslı Enver, Pınar Deniz
Çeyrek Finalistler: Hazal Kaya, Hande Erçel, Tuvana Türkay, Afra Saraçoğlu

TARİHÇE
2012
: Tuba Büyüküstün - Hazal Kaya- Ezgi Asaroğlu (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
2013: Tuba Büyüküstün - Sıla (Kazanan: Tuba Büyüküstün)
2017: Beren Saat - Serenay Sarıkaya (Kazanan: Beren Saat)
2019: Beren Saat - Hazal Kaya (Kazanan: Beren Saat)

Katılım gösteren tüm üyelerimize teşekkürlerimizle...

Alina Boz'un bu ödülden haberi var mı peki 😁😁

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle bu sene bana eşlik edip yardım eden @Tolstoyevski 'ye çok teşekkürler :bhr: Oldukça yorucu bir etkinlikti ve o olmasaydı dahada yorulurdum. Yaptığı afişler ile etkinliğin daha şık görünmesine sebep oldu. Diğer etkinlikler gibi onunla yürütmek keyif verdi.

Yaklaşık 40 günlük süreçte, isim öneren ve oy veren herkese çok teşekkür ederim. Gösterilen ilgi ve konulardaki aktiflik etkinliği yürütmek için motive etti bizi herzaman. Bir süre dinlendikten sonra Temmuz ayında çok talep edilen ve sözünü verdiğim minik bir etkinlik ile karşınıza çıkacağım yine:A
Tekrardan herkese teşekkürler
Doludizgin bir etkinlik oldu, yeri geldi yorulduk yeri geldi kafa patlattık yeri geldi ufak tefek meseleler ama her biri kolayca çözüldü ve sistematikliğin sayesinde hiçbir aksama, sorun çıkmadan ilerleyip gitti. Etkinlik adına tekrardan eline emeklerine sağlık, biraz uğraştırsam da benle yürütmek de bir keyifti o yüzden o konuda da rica ederim :bhr: :A

Sürprizlerin olduğu bir etkinlikti, özellikle kült isimlerin, iddialı isimlerin oldukça erken turlarda elenmeleri sürpriz oldu. Ama final turları, özellikle son 4 gayet yerindeydi. Alina Boz, özellikle 10-15 sene sonra güzelliğine güzellik katacaktır, kendisini de ayrıca tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz...

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...