2024 En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! Dev Final!!! Magnum Badem & Cornetto Classico Çikolatalı

En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! Dev Final!!! Magnum Badem & Cornetto Classico

• Magnum Bademli

• Cornetto Classico Çikolatalı

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
  • Güldürdün
Reactions: Bully
Canın saolsun yoldaşım takılıyorum satma diye bir şey yok :A

Sen Doublecıydın evet onu da Badem eledi ve finale kaldı :A Bakalım kazanan hangi dondurma olacak :A
Sen vurduğun yerde gül biter be kardeşim kütüklerden bir sana sonsuz kredim var.Çünkü hızlı geri dönüyorsun. :A

• Güldürdün
seçmesi zordu çünkü ikisinide hakim değilim . Cornetto tarzı daha çok yedim burada ama bu çikolatalı, ben sevmem öyle.
Diğerininde dışı kötü içi iyi gibi. İkisi arasında bademliyi yerdim olsaydı
------

Aslında bu yaz magnum yedim şu minik olanlar. Bir arkadaş her geldiğinde getirdi bize ama bademli denedim mi, var mıydı arasında hatırlamıyorum :A karışık bir paketti

• Harika
seçmesi zordu çünkü ikisinide hakim değilim . Cornetto tarzı daha çok yedim burada ama bu çikolatalı, ben sevmem öyle.
Diğerininde dışı kötü içi iyi gibi. İkisi arasında bademliyi yerdim olsaydı
------

Aslında bu yaz magnum yedim şu minik olanlar. Bir arkadaş her geldiğinde getirdi bize ama bademli denedim mi, var mıydı arasında hatırlamıyorum :A karışık bir paketti
Dizi ve dondurma finalinde aynı tarafta yer alarak 2'de 2 yaptık :A Devamını diliyoruz :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Aslında bu forumda beni üzen... Foruma hergün girip, bildirimleri gördüğü halde sadece 3 saniye ayıramayanlar 🤷🤷🤷🤷
Dimi altı üstü 1 oy vereceksin saniyelik iş :A Bakalım 4 gün sürecek final oylamasında rekor oya ulaşabilecek miyiz :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Oyumuz belli :A @Bully

images (36).jpeg

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Badem burda kaybederse benim winner sözü de çöp olacak :A Gaza gelip erken konuştuk ya terse döner şimdi işler :F Şerefli ikincilik loading…
4 yarı finalistin 3 tanesi magnum iken şampiyonluk gelmezse rezillik olur :A Magnum ailesinin diğer fertlerinin de desteğiyle bademimizi şampiyon yapacağız evelallah :A

• Güldürdün