2024 En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! 2.Tur 3.Grup

En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! 2.Tur 3.Grup -4 Oy Hakkı-4 aday Üst Tura Çıkar

• pernigotti gelato kornet klasik

• algida bom bom

• nogger

• panda mini buz

• golf roko beyaz

• cornetto classico kaymak

• magnum double

• frigola

• carted'or

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
  • Harika
Reactions: RüzgarGülü

@☾☆HollyDemon666 olarak küçük değişiklik yaptım rica etsem böyle etiketler misin? 😇​

eski haliyle bildirim gelmiyor bana🙃
öyle zor bir isim seçmişsinki birde ay ve yıldızı tuıtturacağız isim etiketlemem imkansız , en azından hollydemon kısmını başa alıp hepsini küçük harfle yazaydın ay ve yıldız hatta 666 sonda olsaydı etiketide rahat yapardık :D
------

Tatlı sevmiyorum dedin bizi kaybettin tekinsiz @tekin :A Bak bu konuda haklı masterchef izlerken @The_Erinch The Erinch değildir geçen sene kendine az dondurmalı irmik helvası getirttirmedi kuryeler bile bıktı laa 😛😛
tatlıyı çocukluktan beri sevmedim sevmedim derken öyle bir tatlı isteği hiç uyanmadı bende zaten bizimkilerde hep aynı yerden laf vurur hiç tatlı sevmeyen insanmı olur :D bense aynı hamile kadınlar gibi devamlı ekşi şeyler aşeriyorum:F aklımda hep ekşi olan tatlar var ekşiyi acıyı çok severim :A

• Beğendim
Reactions: ☾☆HollyDemon666
öyle zor bir isim seçmişsinki birde ay ve yıldızı tuıtturacağız isim etiketlemem imkansız , en azından hollydemon kısmını başa alıp hepsini küçük harfle yazaydın ay ve yıldız hatta 666 sonda olsaydı etiketide rahat yapardık :D
------

tatlıyı çocukluktan beri sevmedim sevmedim derken öyle bir tatlı isteği hiç uyanmadı bende zaten bizimkilerde hep aynı yerden laf vurur hiç tatlı sevmeyen insanmı olur :D bense aynı hamile kadınlar gibi devamlı ekşi şeyler aşeriyorum:F aklımda hep ekşi olan tatlar var ekşiyi acıyı çok severim :A
hollydemon666 ☾☆ böylemi tekrar değişimi kabul ederler mi? sence
olumlu iyi niyetli önerilere her zaman açıkğımdır kardeşim :)

• Harika
Reactions: tekin
Ben pp ile nickname bağlantısı kuramıyorum senin yaw 🫤
pp filintine destek verdiğimden dolayı
Nickname supernatural'ın forumu vardı ilk foruma katıldığım zaman adımı kullanırdım
sonradan değiştirdim forumdaki kardeşlerimle ortak bulduğumuz farklı ilk nicknamem HolyDemon oldu
artık benim için manevi değeri var kardeşlerimi hatırlatıyor seviyorum

bende bunu anlamıyorum insanın nicknamesi bu olunca illaki satanist mi olmak lazım 😕
çok garip ilk defa bu kadar büyütüldüğünü gördüm(b)

(ben sonradan bayrağımızı ve 666 ekledim)

pp filintine destek verdiğimden dolayı
Nickname supernatural'ın forumu vardı ilk foruma katıldığım zaman adımı kullanırdım
sonradan değiştirdim forumdaki kardeşlerimle ortak bulduğumuz farklı ilk nicknamem HolyDemon oldu
artık benim için manevi değeri var kardeşlerimi hatırlatıyor seviyorum

bende bunu anlamıyorum insanın nicknamesi bu olunca illaki satanist mi olmak lazım 😕
çok garip ilk defa bu kadar büyütüldüğünü gördüm(b)

(ben sonradan bayrağımızı ve 666 ekledim)
Ben satanist vb. İthamda bulunmadım.. Tatlı Şeytan benzeri bir nickname yanında Filistin bayrağını yadırgadım sadece ve onın dışında gerçekten zor oluyor etiket etmek seni yaaa 🤷😐

• Güldürdün
Reactions: ☾☆HollyDemon666
Ben satanist vb. İthamda bulunmadım.. Tatlı Şeytan benzeri bir nickname yanında Filistin bayrağını yadırgadım sadece ve onın dışında gerçekten zor oluyor etiket etmek seni yaaa 🤷😐
eyvallah @tekin böyle hollydemon666☾☆ yaparsan daha kolay olur dedi yeni değişim süresi geldiğinde bu şekilde yapayım mı kardeşim kolay olur mu sizin için :)

• Beğendim
Reactions: tekin