2024 En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! 2.Tur 3.Grup

En Favori Dondurma Çeşidini Belirleme Zamanı Geldi! 2.Tur 3.Grup -4 Oy Hakkı-4 aday Üst Tura Çıkar

• pernigotti gelato kornet klasik

• algida bom bom

• nogger

• panda mini buz

• golf roko beyaz

• cornetto classico kaymak

• magnum double

• frigola

• carted'or

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,805
Puanı
1,060
Merhaba;

2.Turda
4 tane grup göreceksiniz
Diğer turdan eşit oyu alan adaylar bu tura direk çıktığı için toplam 35 adayımız vardır.
Gruplarda 9-9-9-8. şeklinde olacakdır
Her gruptan 4 aday üst tura çıkacakdır
Gene bol seçim hakkınız var
Eşit oy alanlar üst tura çıkarcakdır
Oylama süresi 2 gündür.
İyi Eğlenceler
Keyifli Oylamalar Dilerim.
1725273771500.png

1725273798026.png
1725273818464.png

1725273879326.png
1725273853041.png
1725273962935.png
1725273904479.png

1725273942865.png
1725273991260.png

Nogger
Cornetto Classico Kaymak
Magnum Double
Carte d'Or

Ohaaa denenmez mi??

Yontma taş devrinden beri mevcut 😁😁😁 @RüzgarGülü
Bilmem deneyeyim o zaman bulursam. Viskiyle karıştırınca nasıl bana böyle değişik şeyler lazım ama deneyim bakalım :D

@bazinga da yazmamış o da denememiz herhalde buz parmak. Lakin adminim zaten buzlu şeyleri seveceğini düşünmüyorum :F

• Güldürdün
Reactions: ☾☆HollyDemon666
Bilmem deneyeyim o zaman bulursam. Viskiyle karıştırınca nasıl bana böyle değişik şeyler lazım ama deneyim bakalım :D

@bazinga da yazmamış o da denememiz herhalde buz parmak. Lakin adminim zaten buzlu şeyleri seveceğini düşünmüyorum :F
Noggerdan mı buz parmaktan mı bahsediyoruz? :A

Buz parmak küçüklüğünde denememiş yoktur herhalde. Limonlu dondurmaları pek sevmem o yüzden o da pek favorim değildi. En ucuz dondurmalardan minimilk'in kakaolusu favorimdi. :A Meybuzları saymazsak tabii. :A

5. hakkım olsa nogger derdim. Algida'nın her şeyi gibi çok bozuldu son dönemde ama fena değildir genel olarak. :A

• Beğendim
Reactions: RüzgarGülü
Noggerdan mı buz parmaktan mı bahsediyoruz? :A

Buz parmak küçüklüğünde denememiş yoktur herhalde. Limonlu dondurmaları pek sevmem o yüzden o da pek favorim değildi. En ucuz dondurmalardan minimilk'in kakaolusu favorimdi. :A Meybuzları saymazsak tabii. :A

5. hakkım olsa nogger derdim. Algida'nın her şeyi gibi çok bozuldu son dönemde ama fena değildir genel olarak. :A
Buz parmaktan bahsediyorduk ya. Hakiki limon dondurma favorim ama seçenekte yok :D

Noggerla Viski.. Bak bunu düşünmem Lazım, dur viski uzmanı @Yakamoz-Asi konuya Alalım 😁😁😁😁
@xemrexxx viskiye bandın mıııı Nogger 🤭🤭🤭
------

@☾☆HollyDemon666 olarak küçük değişiklik yaptım rica etsem böyle etiketler misin? 😇​

eski haliyle bildirim gelmiyor bana🙃
Evet, çok zor senin Nick..
------

hiç denemedim aslında ben tatlı sevmem o yüzden dondurmada çok nadirdir :D
Tatlıı yenmez miiii beee.. Sen birde beni Masterchef izlerken gör, gece yarısı supangle sipariş ettiğim var 🤣🤣🤣 @Zeyno

Tatlıı yenmez miiii beee.. Sen birde beni Masterchef izlerken gör, gece yarısı supangle sipariş ettiğim var 🤣🤣🤣 @Zeyno
Tatlı sevmiyorum dedin bizi kaybettin tekinsiz @tekin :A Bak bu konuda haklı masterchef izlerken @The_Erinch The Erinch değildir geçen sene kendine az dondurmalı irmik helvası getirttirmedi kuryeler bile bıktı laa 😛😛

Noggerla Viski.. Bak bunu düşünmem Lazım, dur viski uzmanı @Yakamoz-Asi konuya Alalım 😁😁😁😁
@xemrexxx viskiye bandın mıııı Nogger 🤭🤭🤭
------

Evet, çok zor senin Nick..
------

Valla abi hiç denemedim ama Nogger finale doğru giderse denerim. :A Nogger favorim :Z

• Harika
Reactions: The_Erinch