En Favori Dizi Karakteri - Tüm Zamanlar Sona Erdi! | Kazanan: Burhan Altıntop

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Uzun zamandır forumda beni tatmin eden ssonuc çıktı şaşirdim:A Böyle devam edin:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Afet Güçverir de Burhan Altıntop da efsane karakterlerdir, kim kazanırsa kazansın hak etmişti zaten. İki isim de unutulmaz olduğunu gösterdi bir kez daha. İkisine de tebrikler, Burhan Altıntop'a bir tık daha tebrikler. :X

Tabi benim için en favori dizi karakteri Bihter Ziyagil'di, isterdim o kazansın. :A

Emeklerinize sağlık. :bhr: @Dosi @Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oylamada oy kullanmadım çünkü kararsızdım ama gördüğüm kadarıyla Afet Güçverire versem eşitlik varmış

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Tabii ki biz kazanacaktık. Ya ne olacaktı... Başlıkta da yazdığı gibi, bir Burhan Altıntop kolay yetişmiyii yeeaavrumm :A

@Maskeli Fedai sen de dön artık be adam. BURHAN'ımı kutlamanı bekliyorum senden...
------

@Dosi @Tolstoyevski sizin de emeklerinize sağlık. DosiTols ikilisi olarak yine çok başarılı bir etkinliğe imza attınız :D
Canım yoldaşım.Kütüğe verdin gene ayarı. :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tabii ki biz kazanacaktık. Ya ne olacaktı... Başlıkta da yazdığı gibi, bir Burhan Altıntop kolay yetişmiyii yeeaavrumm :A

@Maskeli Fedai sen de dön artık be adam. BURHAN'ımı kutlamanı bekliyorum senden...
------

@Dosi @Tolstoyevski sizin de emeklerinize sağlık. DosiTols ikilisi olarak yine çok başarılı bir etkinliğe imza attınız :D
Neyseki kaçırmadın oylamayı. Boşuna 1 oy 1 oydur denmiyor :A bizi en yoran etkinlik oldu ve bu yüzden artık kenara çekiliyoruz uzuuuuuuuun bir süreliğine :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE