En Favori Dizi Karakteri - Tüm Zamanlar | Düello | Memati ⚔️ Aslan Akbey 📺 23.00 Anket Kapanıyor

Çeyrek Finale Çıkmasını İstediğiniz Karakter Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    24
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gelmiş geçmiş en favori yerli dizi karakterini seçeceğimiz yarışmanın dördüncü turunda her gruptan 2 karakter bir üst tur olan çeyrek finale çıkacaktır.

Çeyrek Finale çıkmasını istediğiniz karakter hangisi?​

Memati (Kurtlar Vadisi)
Aslan Akbey (Kurtlar Vadisi)
IMG_20211125_105618.jpg

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Memati dedim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Memati olmasa da Polat, Polat olmaya devam ederdi ama Polat olmasa Memati kendi kafasına sıkmıştı :A
İkisi de birbirini az ipten almadı, bu detayı da unutmayalım. :A Aslan Bey tabii başkaydı ama Memati de ayrıydı. Aslan'ın rolünün daha fazla olmasını da isterdim gerçi ama sonuç olarak Memati daha derinden bir iz bıraktı, tabii karakterin fazla sürmesinin de etkisiyle. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İkisi de birbirini az ipten almadı, bu detayı da unutmayalım. :A Aslan Bey tabii başkaydı ama Memati de ayrıydı. Aslan'ın rolünün daha fazla olmasını da isterdim gerçi ama sonuç olarak Memati daha derinden bir iz bıraktı, tabii karakterin fazla sürmesinin de etkisiyle. :A
Polat’ın akıl hocası Aslan amca olmasaydı ne Vadi operasyonu ne de başka bir şey olmaZdı sanırım, Doğu Bey de Aslan’ın akıl hocası gerçi ama Doğu’nun başlattığı operasyon Aslan sayesinde olmuştu… Aslan Akbey çok derinlikli ve reel Yani gerçek hayattan bir karakterdi (Hiram Abbas) bu yüzden bence Polat’ın bile önünde bir karakter olarak mazide kaldı. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@The_Erinch kalan anketlerini gün içinde aç çünkü bu anket kapanır kapanmaz çeyrek final konuları gelecek geceye. Fazla ertelenmesin :A @Tolstoyevski
Sorun değil canım siz devam edin,gün içinde açmam imkansız çünkü işteyim ve herşey laptopda kayıtlı. Ben sizden sonra araya sızarım 🤭🤭🤭

• Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Polat’ın akıl hocası Aslan amca olmasaydı ne Vadi operasyonu ne de başka bir şey olmaZdı sanırım, Doğu Bey de Aslan’ın akıl hocası gerçi ama Doğu’nun başlattığı operasyon Aslan sayesinde olmuştu… Aslan Akbey çok derinlikli ve reel Yani gerçek hayattan bir karakterdi (Hiram Abbas) bu yüzden bence Polat’ın bile önünde bir karakter olarak mazide kaldı. :A

Çok derinlere indin, yani şimdi Memati de bu düşünceyle değersizleşiyor. :A Elbette Aslan Akbey, Kurtlar Vadisi operasyonu açısından önem arz ediyor ama Memati de değersiz bir karakter değil. :A Hani rolün damgasını vurma açısından düşünürsek, Memati bir adım önde ama derinlemesine ve Kurtlar Vadisi'nin var olma sebebi açısından düşünürsek Aslan Akbey öne geiyor. Ben başka açıdan baktım kısacası olaya, sen başka. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,086
Puanı
1,061
Memati pusuda çok dandik bir karakter oldu o yüzden aslan akbey :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...