2017 En Favori Dizi Karakteri - Çeyrek Final | C Grubu

En favori karakter(ler)iniz?

• Zeynep | Kara Sevda

Oy: 13 40.6%
  • Davut | İçerde

Oy: 5 15.6%
  • Poyraz | Poyraz Karayel

Oy: 10 31.3%
  • Cevdet | Vatanım Sensin

Oy: 4 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061
Kes laa. Oy toplamiyorum burada zorlama.:A
Ben de oy toplamıyorum, sadece çağırıyorum. :A

Hatırladığım kadarıyla (yanlış hatırlıyor da olabilirim ama) Poyraz'ı izliyordun, bu yüzden senden de bir iyilik bekliyoruz. :Z @FaJi

Poyraz'a oy verip erkek kardeşliğinin devam etmesini istiyorsan bekliyorum. :A @berkann

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Hatırladığım kadarıyla (yanlış hatırlıyor da olabilirim ama) Poyraz'ı izliyordun, bu yüzden senden de bir iyilik bekliyoruz. :Z @FaJi

Poyraz'a oy verip erkek kardeşliğinin devam etmesini istiyorsan bekliyorum. :A @berkann

@berkann bayanlara öncelik tanıyan biri bir kere. O yüzden Zeynep der.:Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ama aynı @berkann Kara Sevda'nın zaten finale çıkacak olan bir karakteri olduğunu bildiği için başka bir dizinin yarı finale çıkmasındadır imkan sağlar. :Z

@berkann kardeşimiz her koşulda bayanlar öncelikli demişti önce ki turlarda. Kendi ile çekişme istemeyeceği için Zeynep diyecektir. Boşa zorlama.:A

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195

Evet izliyordum onu da bıraktım. 2.sezonun yarısında daha fazla dayanamadım bıraktım :D

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bence izlediğin bölümlerin hatrı için Poyraz'a oy verebilirsin. :D
İlker ilk zamanlarda iyi oynuyordu ama sonralarda rezalet bir performans gösterdi. Burçin Cristiano Ronaldo gibi diziyi sırtlamaya çalışıyordu İlker de Bilica gibi dizinin kuyusunu kazıyordu yani oyunculuk kalitesini düşürüyordu :D Ağlayamayan bir adama ağlama sahneleri yazmaya devam edip durdular. O ağlamaya çalıştıkça ben ekranda zulüm görüyordum. :A :D İlker'e oy vermem herhalde burada :)

Aynen ona oy vermedin dün.:(
Verdim görmedin mi :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlker ilk zamanlarda iyi oynuyordu ama sonralarda rezalet bir performans gösterdi. Burçin Cristiano Ronaldo gibi diziyi sırtlamaya çalışıyordu İlker de Bilica gibi dizinin kuyusunu kazıyordu yani oyunculuk kalitesini düşürüyordu :D Ağlayamayan bir adama ağlama sahneleri yazmaya devam edip durdular. O ağlamaya çalıştıkça ben ekranda zulüm görüyordum. :A :D İlker'e oy vermem herhalde burada :)

Poyraz hakkında efsane tahminler yapmışsın.:Z görmedim sanırım. Teşekkürler. Burada da Poyraz'a inat rakibi Zeynep'e oy verebilir misin.:A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061

Sen verme zaten ettiğin laflara bak. .ss

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,994
Puanı
1,061

Zeynep başkan. Zeynep diyen arkadaşlarada geri dönüş bir şekilde yapılacaktır. Bir yerlerde torpil geçilir.:A

Orda bi güzellik gördüm oyum ona kaydı. :bhr:

Poyrazcım Karayel

@sokak sanati için zeyneb dedim bu turdada ama yarıda ve finalde kendi zevkime gidicem artık :A

yuh burada mı aynı hileler.ss @ozmoturk @soo @mesmeso61 @Sherlock @gizem ak oyları unutmayın:bhr:

Cevdet varken Zeynep nedir ya. :D

Poyrazcım Karayel​

Poyraz klişe görünümlü ama çok farklı bir karakter.Severim kendilerini ama oyum Albay Cevdet'e.Halit Ergenç beenim için rollerindeki her şeyiyle şu anda aktif olarak televizyonda görünen en iyi türk oyuncu.

Hangi Emir yahu? :D Kara Sevdayı mı diyorsun :D
Oylama sona erdi!

Kazanan: Zeynep (Kara Sevda)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...