2024 En Favori Dizi 2024 - 2. Tur | E Grubu

Hangi diziler üst tura çıksın? (max. 6)

• Aldatmak | ATV

• Dönence | Kanal D

• Düğüm | Prime Video

• Gaddar | FOX/NOW

• Korkma Ben Yanındayım | FOX/NOW

• Kuş Uçuşu | Netflix

• Magarsus | BluTV

• Mehmed: Fetihler Sultanı | TRT 1

• Ömer | Star TV

• Sarmaşık Zamanı | TOD

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,617
Puanı
1,061
En Favori Dizi 2024'te 2. tur heyecanı devam ediyor!
  • En fazla 6 dizi için oy kullanabilirsiniz.
  • Özelden oy istemek, üyelerin "hatrına" oy vermek vb. yasaktır.
  • Son Oy Kullanma Tarihi: 25 Ağustos Pazar
EN FAVORİ DİZİ 2024 - 2. Tur E Grubu.jpg

------

Yok sadece sempati duyuyorum ve final yapmış olduğu için belki izlerim.
Yalan’ı boşluktan izlerken niye aklıma gelmedi. Neyse bir ara bi bakarım duruma :A
Gaddar başlayışından bitişine kadar Cuma akşamları hiç kaçırmadım galiba :A Hadi bakalım yorumlarız izlersen :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Gaddar başlayışından bitişine kadar Cuma akşamları hiç kaçırmadım galiba :A Hadi bakalım yorumlarız izlersen :A
Bu ara Prens izliyorum ama 2 gündür bir şey izlemeye vaktim yoktu. Bugüne tamamlarım gibi ilk sezonu (bir kaç güne yaydım)
Beyinde yoruluyor iş yerinde. Hafta sonunda ikinci sezonu tamamlarım umarım. Pazar gününü sadece kendime ayırmayı düşünüyorum. Tamamlarım herhalde :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Bu ara Prens izliyorum ama 2 gündür bir şey izlemeye vaktim yoktu. Bugüne tamamlarım gibi ilk sezonu (bir kaç güne yaydım)
Beyinde yoruluyor iş yerinde. Hafta sonunda ikinci sezonu tamamlarım umarım. Pazar gününü sadece kendime ayırmayı düşünüyorum. Tamamlarım herhalde :A
Bende BluTV olmadığı için Prens’e başlayamadım :A Artık etkinlikte favorin Gibi mi olur Prens mi duruma göre karar verirsin :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Bende BluTV olmadığı için Prens’e başlayamadım :A Artık etkinlikte favorin Gibi mi olur Prens mi duruma göre karar verirsin :A
bu yorumu görmemiş olayım. Gibiyi ne kadar sürede izledim, Prensi ne kadar sürede izliyorum?
Neyse bir kaç güne anlarsın :A

• Güldürdün
Reactions: Bully

Forum İstatistikleri

Konular
171,042
Kullanıcılar
8,439
Son Üye
Wickah