2024 En Favori Dizi 2024 - Çeyrek Final | B Grubu | Aile vs Gibi

Hangi dizi YARI FİNALE çıksın?

• Aile | Show TV

• Gibi | Exxen

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ne yani, kura çekilmeden mi yapılıyor bu eşleşmeler 😱
Yine saçma bulduğum bir yöntem. Farklı rakiplere karşı alınan oyların bir sonraki tura etki etmesi.
Hadi Aserat’ın yaptığı eşleşmeye adil diyelim ama bir yandan da önceki turda zayıf gruba düşenle zor gruba düşen eşit olmamış oluyor. Eşitlik halinde önceki tura bakılmasını ben de yapardım işler kolaylaşsın diye ama senin yapmamanı hak veriyorum :A

Aile ve Yargı’nın eşleşmeler de alfabe farkıyla değişmiş

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Tartışma çıksın diye yazmadım o yüzden konunun sapmaması adına uzatmamak en doğrusu. Sadece bu yöntem başka pek çok yerde uygulanıyor ve daha önceki senelerde de aynı şekilde gerçekleşti olayı başka yerlere çekmeyelim.
Senin eşleşmenin adil bir tarafı var zaten. Ama Dosi de kendince haklı. Fikir belirtilir, tartışılır goygoy yapılır çok büyütme böyle şeyleri :A Sana da hit geliyor işte :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Aserat
Hadi Aserat’ın yaptığı eşleşmeye adil diyelim ama bir yandan da önceki turda zayıf gruba düşenle zor gruba düşen eşit olmamış oluyor. Eşitlik halinde önceki tura bakılmasını ben de yapardım işler kolaylaşsın diye ama senin yapmamanı hak veriyorum :A

Aile ve Yargı’nın eşleşmeler de alfabe farkıyla değişmiş
Alfabe :A
Geçen seneki vukuattan sonra şaşırmıyorum gerçi.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bully
Alfabeden de bi açık yakaladık doğruya doğru :A Aynen eşitlikte önceki tura bakılıyorken Aile-Kızılcık eşleşmesinde niye uzatmaya gidildi? :A @Aserat
Bi de haklısın falan yazmışsın :A
Sadece o olsa iyi. Kızılcık öne geçince süre falan beklemeden yine eşitlik olup başa sarmasın denip pat diye sonlandırmıştı oylamayı :A

• Güldürdün
Sadece o olsa iyi. Kızılcık öne geçince süre falan beklemeden yine eşitlik olup başa sarmasın denip pat diye sonlandırmıştı oylamayı :A
Konu uzamasın istedikçe hala inatla geçen senenin muhabbetini yapıyorsun sıkılmadın mı? @Bully goygoy dese de sen hemen olayı ciddileştirip suç atıyorsun (bari haklısın yazmasına karışmasaydın). Ben zamanında gereken açıklamayı yapmıştım ve sürecin yürütülmesi konusunda hatalı olduğumu ama herhangi bir diziyi kayırma amacımın olmadığını belirtmiştim ikna olmadıysan kendin bilirsin ama olmuş bitmiş şeyi diline dolamanın bir anlamı yok.

Eşleşmesinin adil bir tarafı var dedim ama bizim de haklı olduğumuz yönler var :A

Kızılcık hayranı olması oylamaya etki etmemiştir diye düşünmek istiyoruz :A Artık hayranlığı da bitti galiba :A

• Güldürdün
Konu uzamasın istedikçe hala inatla geçen senenin muhabbetini yapıyorsun sıkılmadın mı? @Bully goygoy dese de sen hemen olayı ciddileştirip suç atıyorsun. Ben zamanında gereken açıklamayı yapmıştım ve hatalı olduğumu ama amacımın herhangi bir diziyi kayırmak olmadığını belirtmiştim ikna olmadıysan kendin bilirsin ama çoktan olan biten şeyi hala diline dolamanın bir anlamı yok.
Hatalı olduğunu kabullenmemiştin :A
Yine doğru bulmadığım durum olunca dinlendirmem gayet doğal. O mevzu fazla büyük. Unutmak zor
Ayrıca cevap yazıp uzamasına vesile olmana gerek yok. @Bully ile kendi aramızda yazışıyoruz. Bırak ben nasıl düşünmek istiyorsam düşüneyim. Yazacakların fikrimi değiştirmeyecek sonuçta :A

• Güldürdün
Konu uzamasın istedikçe hala inatla geçen senenin muhabbetini yapıyorsun sıkılmadın mı? @Bully goygoy dese de sen hemen olayı ciddileştirip suç atıyorsun (bari haklısın yazmasına karışmasaydın). Ben zamanında gereken açıklamayı yapmıştım ve sürecin yürütülmesi konusunda hatalı olduğumu ama herhangi bir diziyi kayırma amacımın olmadığını belirtmiştim ikna olmadıysan kendin bilirsin ama olmuş bitmiş şeyi diline dolamanın bir anlamı yok.
@Dosi olayın içindeydi unutmaz böyle şeyleri tartışma çıkmasın istiyorsan cevap verme sen de en iyisi :A
------

Yine doğru bulmadığım durum olunca dinlendirmem gayet doğal. O mevzu fazla büyük. Unutmak zor
Ayrıca cevap yazıp uzamasına vesile olmana gerek yok. @Bully ile kendi aramızda yazışıyoruz. Bırak ben nasıl düşünmek istiyorsam düşüneyim. Yazacakların fikrimi değiştirmeyecek sonuçta :A
Aynı şeyi düşünüp yazmıştım ben de :A

• Harika
  • Güldürdün
O zaman DM'den yazışıp arkamdan istediğin kadar sallayabilirsin çünkü burası 2024 konusu. :):)

@Dosi olayın içindeydi unutmaz böyle şeyleri tartışma çıkmasın istiyorsan cevap verme sen de en iyisi :A
Cevap vermeyecektim ama suçlayıcı ifadeler kullanınca daha fazla dayanamadım. Tartışma çıkmasın istiyorsam kendisi de bir etkinlik yüzünden kırk yıllık kanlısıymışız gibi atıp tutmasın o zaman.

• Güldürdün
Reactions: Dosi
O zaman DM'den yazışıp arkamdan istediğin kadar sallayabilirsin çünkü burası 2024 konusu. :):)

Cevap vermeyecektim ama suçlayıcı ifadeler kullanınca daha fazla dayanamadım. Tartışma çıkmasın istiyorsam kendisi de bir etkinlik yüzünden kırk yıllık kanlısıymışız gibi atıp tutmasın o zaman.
Dediğim gibi o yazar, lafını esirgemez. Sana o olaydan sonra davranışında bir değişiklik oldu mu bence olmamıştır. Sadece o olay özelinde iğnelemelerini yapar, sonra unutur. Zamanı gelir yine hatırlar :A Alttan al yani bu etkinlikten sonra kapanır zaten mevzu :D Ciddileşmeye gerek yok :A Haklı olmasa üstelemezdi. Bu konu da burda kapansın :D

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Aile'nin ne gibi senaryosu vardı da bir üst turlara çıktı 😂

Tabi ki Gibi..

• Güldürdün
Reactions: Bully
Aile'yi çok severim ama Gibi'yi de çok seviyorum talihsiz bir eşleşme oldu...

Prens favori gibi duruyor ama Gibi kazanır inşallah etkinliği :Z
İkisi de yok hükmünde gözümde bu yüzden balonlar kazanırsa kazanmış saymam kendi nezdimde hiçbir diziyi. :A

• Güldürdün
Reactions: Bully