2024 En Favori Dizi 2024 - Çeyrek Final | B Grubu | Aile vs Gibi

Hangi dizi YARI FİNALE çıksın?

• Aile | Show TV

• Gibi | Exxen

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ne yani, kura çekilmeden mi yapılıyor bu eşleşmeler 😱
Yine saçma bulduğum bir yöntem. Farklı rakiplere karşı alınan oyların bir sonraki tura etki etmesi.
Hadi Aserat’ın yaptığı eşleşmeye adil diyelim ama bir yandan da önceki turda zayıf gruba düşenle zor gruba düşen eşit olmamış oluyor. Eşitlik halinde önceki tura bakılmasını ben de yapardım işler kolaylaşsın diye ama senin yapmamanı hak veriyorum

Aile ve Yargı’nın eşleşmeler de alfabe farkıyla değişmiş

Senin eşleşmenin adil bir tarafı var zaten. Ama Dosi de kendince haklı. Fikir belirtilir, tartışılır goygoy yapılır çok büyütme böyle şeyleri
Sana da hit geliyor işte

Alfabe

Geçen seneki vukuattan sonra şaşırmıyorum gerçi.

Alfabeden de bi açık yakaladık doğruya doğru
Aynen eşitlikte önceki tura bakılıyorken Aile-Kızılcık eşleşmesinde niye uzatmaya gidildi?
@Aserat
Bi de haklısın falan yazmışsın

Sadece o olsa iyi. Kızılcık öne geçince süre falan beklemeden yine eşitlik olup başa sarmasın denip pat diye sonlandırmıştı oylamayı

Sadece o olsa iyi. Kızılcık öne geçince süre falan beklemeden yine eşitlik olup başa sarmasın denip pat diye sonlandırmıştı oylamayı
Konu uzamasın istedikçe hala inatla geçen senenin muhabbetini yapıyorsun sıkılmadın mı? @Bully goygoy dese de sen hemen olayı ciddileştirip suç atıyorsun (bari haklısın yazmasına karışmasaydın). Ben zamanında gereken açıklamayı yapmıştım ve sürecin yürütülmesi konusunda hatalı olduğumu ama herhangi bir diziyi kayırma amacımın olmadığını belirtmiştim ikna olmadıysan kendin bilirsin ama olmuş bitmiş şeyi diline dolamanın bir anlamı yok.

Reactions: AhmetBayram

Eşleşmesinin adil bir tarafı var dedim ama bizim de haklı olduğumuz yönler var

Kızılcık hayranı olması oylamaya etki etmemiştir diye düşünmek istiyoruz
Artık hayranlığı da bitti galiba

Hatalı olduğunu kabullenmemiştin

Yine doğru bulmadığım durum olunca dinlendirmem gayet doğal. O mevzu fazla büyük. Unutmak zor
Ayrıca cevap yazıp uzamasına vesile olmana gerek yok. @Bully ile kendi aramızda yazışıyoruz. Bırak ben nasıl düşünmek istiyorsam düşüneyim. Yazacakların fikrimi değiştirmeyecek sonuçta

@Dosi olayın içindeydi unutmaz böyle şeyleri tartışma çıkmasın istiyorsan cevap verme sen de en iyisi

------

Aynı şeyi düşünüp yazmıştım ben de

O zaman DM'den yazışıp arkamdan istediğin kadar sallayabilirsin çünkü burası 2024 konusu.

@Dosi olayın içindeydi unutmaz böyle şeyleri tartışma çıkmasın istiyorsan cevap verme sen de en iyisi
Cevap vermeyecektim ama suçlayıcı ifadeler kullanınca daha fazla dayanamadım. Tartışma çıkmasın istiyorsam kendisi de bir etkinlik yüzünden kırk yıllık kanlısıymışız gibi atıp tutmasın o zaman.

Dediğim gibi o yazar, lafını esirgemez. Sana o olaydan sonra davranışında bir değişiklik oldu mu bence olmamıştır. Sadece o olay özelinde iğnelemelerini yapar, sonra unutur. Zamanı gelir yine hatırlar
Alttan al yani bu etkinlikten sonra kapanır zaten mevzu
Ciddileşmeye gerek yok
Haklı olmasa üstelemezdi. Bu konu da burda kapansın