2023 En Favori Dizi 2023 - Yarı Final | A Grubu | Aile vs Kızılcık Şerbeti (EŞİTLİK DÜELLOSU KAPANDI)

Hangi dizi FİNALE çıksın?

• Aile | Show TV

• Kızılcık Şerbeti | Show TV

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kıvanç ve Serenay görünce ezbere oy veriliyor maalesef. :(
Ciddiyim forumda ciddi anlamda 5 tane izleyen çıkmaz. Sırf KŞ kazanmasın diye oy atan var Aile'ye. :F Hele biri var ki dizide Haluk Bilginer var sanıp oy attım yazmış öylesi facia bir kitle.

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Vay, farklı bir tablo ortaya çıkmış
Aile’yi Haluk Bilginer dizisi sanıp oy kullanmış bulundum, sağlık olsun. :A
eğer bu belirleyici olursa Gibi’ninde ayağına sıkmış olabilirsin. Gibici tayfanın çoğunluğu Aile izleyen tayfa :A oylar bölünür

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Nasıl ya iki dizi ne alaka. :A
farklı dizi olabilirler ama Gibi dizisini izleyen bir çok arkadaşımız Kıvanç- Serenay uyumundan dolayı Aileye şans verip o diziyide seven isimler. İzleyici kesimi birbirine yakın :A
Kızılcık Şerbetine ise çok anti olan isimler var. Onlardan oy kapmak daha kolay olur finalde :A bu arada ben bu 3 diziyide izlemiş biriyim. Bir tek Gibi kaybederse üzüleceğim. Üçüde finalde olmayı hak ediyor ama

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
farklı dizi olabilirler ama Gibi dizisini izleyen bir çok arkadaşımız Kıvanç- Serenay uyumundan dolayı Aileye şans verip o diziyide seven isimler. İzleyici kesimi birbirine yakın :A
Kızılcık Şerbetine ise çok anti olan isimler var. Onlardan oy kapmak daha kolay olur finalde :A bu arada ben bu 3 diziyide izlemiş biriyim. Bir tek Gibi kaybederse üzüleceğim. Üçüde finalde olmayı hak ediyor ama
Birine mansiyon ödülü versen olmaz mı? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...